Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по
телефону
:

Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
 

Кольє SMC SCHALI салатове, 600 mm, Контурна №1

Кольє SMC SCHALI салатове, 600 mm, Контурна №1

Кольє SMC SCHALI салатове, 600 mm,  Контурна №1
Код товара: 2010233
Производитель: «SCHALI® Group AG (Китай)»
Наличие: На складе Склад
Цена:  3938,00
Цена и наличие товара действительны на 01.12.2021
Кол-во:    x 3938,00  =  3938,00 грн
Назад Купить
Доставка этого товара осуществляется курьерскими службами со склада. Время поставки и актуальную стоимость товара Вам сообщит оператор.

Инструкция

Кольє SMC SCHALI салатове, 600 mm, Контурна №1

Інструкція по застосуванню

SMC SCHALI ®

Кольє на основі

силіконового мінерального комплексу (СМК)

для нормалізації серотонінового балансу в організмі людини

 

СКЛАД:

Виріб являє собою силіконовий мінеральний комплекс (СМК), виконаний у вигляді кольє на основі активної мінеральної композиції "SCHALI ®" (дрібнодисперсна суспензія діоксиду титану (ТiO2) SCHALI-Т/10-S)) і гіпоалергенного силікону.

Аква, діоксид титану, силікон.

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Кольє SMC SCHALI ® за допомогою нормалізації серотонінового балансу в організмі людини сприяє поліпшенню емоційного стану людини та інших інтегральних функцій організму, таких як харчова поведінка, сон, циркадні ритми, нейроендокринні функції, пам'ять, навчання, сприйняття больових відчуттів ттощо тощо.

Ефект взаємодії ексклюзивного силіконового мінерального комплексу "SCHALI ®" запускає механізм активації життєвих сил і нормалізує серотоніновий баланс в організмі людини. У момент зіткнення виробу з шкірою виникає теплова реакція, в результаті якої на поверхні насичених енергетичними реактогенними центрами кристалів особливого класу оксидів, що є напівпровідниками, виробляються активні молекули кисню в СМК ([O2 (a1Δg)]). Прояв активності кисню сприяє виникненню енергії. В результаті цього запускається і підтримується каскад біорезонансних хвильових процесів, що сприяє безперебійній циркуляції вітальної енергії по всіх енергетичних меридіанах організму, особливо чутливих до повсякденного негативного впливу навколишнього середовища. Біорезонансні хвильові процеси також нормалізують серотоніновий баланс і сприяють регулюванню інгібування зворотного захоплення серотоніну шляхом виборчого блокування всмоктування серотоніну мембраною пресинаптичної клітини. Внаслідок нормалізації балансу нейромедіатору в синаптичній щілині посилюється нейротрансмісія в серотонінергічних синапсах. Це в свою чергу надає виражений ефект, що запобігає і усуває симптоми різних патологічних станів. Серотонін є широко відомим нейромедіатором, нормалізація функціонування якого може позитивно впливати на загальний емоційний фон людини. Забезпечення збалансованого присутності серотоніну в організмі сприяє профілактиці функціональних розладів, зниження впливу зовнішніх факторів на імунну, репродуктивну, ендокринну та центральну нервову системи, а також підвищенню резервних можливостей і відновленню функціонального стану різних органів та систем організму.

Показники до застосування

 • Порушення артеріального тиску (артеріальна гіпертонія або гіпотонія);

 • Порушення мозкового кровообігу, запаморочення;

 • Головний біль напруги;

 • Зниження працездатності, уваги, здатності концентруватися;

 • Почуття хронічної втоми, зниження пам'яті, депресія, фізична слабкість, відсутність життєвих сил;

 • Внутрішнє психологічне напруження (страх, фобії, синдроми далекого перельоту);

 • Симптоми хвороби руху (закачування в транспорті, кінетозіс);

 • Метеочутливість;

 • Постійне почуття роздратованості, пригніченості;

 • Поганий, неспокійний сон;

 • Швидка неадекватна зміна настрою;

 • Підвищене больове сприйняття, болі в м'язах і м'яких тканинах;

 • Задишка, порушення серцевого ритму;

 • Для підвищення сексуальної активності;

 • Для поліпшення мікроциркуляції крові в судинах очного яблука, зняття напруги і втоми очей.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Виріб слід носити безперервно, не знімаючи навіть в нічний час. Виріб стійкий до впливу води, перепаду температур і може застосовуватися в середньому близько трьох місяців. При першому застосуванні виробу можлива поява почуття легкого тепла в області шиї, що є нормальною реакцією організму і не вимагає припинення використання. Перший ефект можна відчути, в залежності від індивідуальних особливостей організму людини, через 10 хвилин.

Використання SMC SCHALI ® рекомендується здоровим людям, що ведуть активний спосіб життя, для активації життєвих сил і підтримки збалансованого рівня серотоніну з метою нормального функціонування нервової системи і організму в цілому, а також для захисту організму від несприятливого впливу щоденного стресу.

ПОБІЧНА ДІЯ:

Побічних дій не виявлено.

Не розвивається залежність, і не виникає синдром відміни.

ФОРМА ВИПУСКУ:

SMC SCHALI ® зроблено у формі кольє із просіліконізованим просиліконізованим замком. Продукт тільки для зовнішнього застосування. Компоненти СМК не проникають в шкіру.

ПРАВИЛА ЗБЕРІГАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ:

Виріб слід зберігати при температурі не вище + 25 ° С, без дотику з пахучими і хімічними речовинами. Не допускається носіння виробу в лазні, сауні, солярії, інших місцях з підвищеною температурою. Під час використання виробу відповідно до даної інструкції термін експлуатації обумовлений його взаємодією із організмом. Рекомендована тривалість носіння виробу 3 місяці. Після 2-х тижневої перерви носіння нового виробу рекомендується повторити за бажанням.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ:

Термін придатності виробу: 3 роки з дати виробництва.

Не рекомендується використовувати виріб після терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Виріб виготовлено за ліцензією: No. 286-S SCHALI Group AG

Для більш докладної інформації про серію продуктів SCHALI ® див. www.schalipharma.com

Зроблено за технологією SCHALI ®


Внимание!
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Кольє SMC SCHALI салатове, 600 mm, Контурна вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Кольє SMC SCHALI салатове, 600 mm, Контурна, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Кольє SMC SCHALI салатове, 600 mm, Контурна, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (097) 310-32-12, (095) 803-51-21, (073) 092-77-38. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Кольє SMC SCHALI салатове, 600 mm, Контурна, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Кольє SMC SCHALI салатове, 600 mm, Контурна указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Кольє SMC SCHALI салатове, 600 mm, Контурна указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Кольє SMC SCHALI салатове, 600 mm, Контурна Аптека 0303» или «Аптека 0303 Кольє SMC SCHALI салатове, 600 mm, Контурна купить».