Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по
телефону
:

Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
 

Гідроколоїдний мінеральний пластир HMP SCHALI®, Уп...

Гідроколоїдний мінеральний пластир HMP SCHALI®, Упаковка №1

Гідроколоїдний мінеральний пластир HMP SCHALI®, Упаковка №1
Код товара: 2010920
Производитель: «SCHALI® Group AG (Китай)»
Наличие: Нет в аптеке
Цена:  394,00
Цена и наличие товара действительны на 22.10.2021
Кол-во:    x 394,00  =  394,00 грн
Назад Купить
На данный момент этого товара нет в наличии, поэтому его цена на момент продажи может отличаться от указанной выше.

За подробной информацией обращайтесь к оператору по телефону: (097) 310-32-12, (095) 803-51-21, (073) 092-77-38

Инструкция

Гідроколоїдний мінеральний пластир HMP SCHALI®, Уп...

ІНСТРУКЦІЯ
по застосуванню медичного виробу

Гідроколоїдний мінеральний пластир (ГМП) серії HMP SCHALI® для нормалізації
серотонінового балансу організму


СКЛАД:
Гідроколоїдний мінеральний пластир (ГМП) на основі активної мінеральної композиції
"SCHALI®" (дрібнодисперсна суспензія діоксиду титану (TiO2) SCHALI-T / 10-S). Вода, двоокис титану, карбоксиметилцелюлоза натрію, каучук, диоктіладіпінат, 100% гідрогенізована полімерна смола, поліуретанова плівка, поліетилен терефталат.


МЕХАНІЗМ ДІЇ:
Медичний виріб серії HMP SCHALI® призначений для нормалізації балансу серотоніну в
організмі людини з використанням акупунткрутної терапії, визнаною Всесвітньою Організацією Охорони Здоров'я.


У момент зіткнення гідроколоїдного мінерального пластиру зі шкірою людини (при цьому компоненти пластиру в шкіру не проникають) виникає теплова реакція, в результаті якої виробляються активні молекули кисню [O2 (a1Δg)].


Прояв активності кисню сприяє виникненню енергії та, відповідно, перенесення цієї енергії на певні ділянки тіла. В результаті запускається і підтримується каскад біорезонансних хвильових процесів, під впливом яких відбувається активація серотонінових рецепторів і нормалізація функціонування нейрорецепторів організму. Збалансоване функціонування нейрорецепторів в організмі покращує функціональний стан органів та вазомоторіки, знижує тканинну гіпоксію і ініціює репаративні (відновлювані) процеси в пошкоджених тканинах.


ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:
? Болі в колінах і суглобах
? Болі в спині
? Забиття та синяки
? Спорт
? Головний біль, мігрень
? Антистрес
? Комфортний сон
? Менструальні коліки
? ПМС та жіночі репродуктивні розлади
? Чоловічі статеві розлади
? Онкологія. Болі, зумовлені пухлиною
? Інші показання відповідно до інструкції


СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Пластир слід наклеїти на шию ззаду на область 7-го (найбільш виступаючого) шийного хребця і на акупунктурні точки (див. схему акупунктурних точок на сайті чи в інструкції до пластира), а також на проблемні ділянки больових відчуттів або дискомфорту над внутрішніми органами і носити його безперервно, не знімаючи навіть в нічний час. Виріб стійкий до впливу води і перепаду температур, може використовуватися в середньому протягом 3-7 днів. Поява почуття тепла в області впливу вироби є нормальною реакцією і не вимагає припинення використання.
Перший ефект можна відчути - в залежності від індивідуальних особливостей організму людини - через 10-40 хвилин. Курс застосування виробу визначається в кожному випадку індивідуально.

Методика акупунктурної терапії відповідає Стандартній Акупунктурній номенклатурі (ВООЗ 1993 р.).


З більш детальною інформацією про методику акупунктурної терапії та про спосіб наклеювання можете ознайомитися на сайті https://www.schalipharma.com/ru/hmp-schali


ПОБІЧНА ДІЯ:
Побічних дій не виявлено.
Не розвивається залежність, і не виникає синдром відміни.


ФОРМА ВИПУСКУ:
Фіксуюча частина пластиру склад Гідроколоїдний мінеральний пластир HMP SCHALI®, Упаковка №1 Гідроколоїдний мінеральний пластир HMP SCHALI®, Шоу бокс №80ається із полімерного екосприятливого матеріалу прозорого кольору із гіпоалергенним клейовим покриттям та входить до склад Гідроколоїдний мінеральний пластир HMP SCHALI®, Упаковка №1 Гідроколоїдний мінеральний пластир HMP SCHALI®, Шоу бокс №80у гідроколоїдної основи активної мінеральної композиції SCHALI®. Виріб з двох боків покритий захисними внутрішніми пелюстками. Виріб стерильний і випускається в індивідуальній контурній упаковці з контролем розкриття.


ПРАВИЛА ЗБЕРІГАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ:
Виріб слід зберігати в непошкодженій контурній упаковці, при температурі не вище + 25 ?С, без контакту із пахучими і хімічними речовинами.
Не допускається носіння виробу в сауні і солярії.
Берегти від потрапляння прямих сонячних променів.
Під час прийому сонячних ванн виріб не використовувати.


ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ:
Термін придатності виробу: 3 роки з дати виробництва.
Не рекомендується використовувати виріб після терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Медичний виріб серії HMP SCHALI® виробляється за ліцензією No. 286. З більш детальною інформацією про серію продуктів SCHALI® можете ознайомитися на сайті www.schalipharma.com


Дані про дистриб'ютора вказані на упаковці.


Внимание!
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Гідроколоїдний мінеральний пластир HMP SCHALI®, Упаковка вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Гідроколоїдний мінеральний пластир HMP SCHALI®, Упаковка, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Гідроколоїдний мінеральний пластир HMP SCHALI®, Упаковка, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (097) 310-32-12, (095) 803-51-21, (073) 092-77-38. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Гідроколоїдний мінеральний пластир HMP SCHALI®, Упаковка, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Гідроколоїдний мінеральний пластир HMP SCHALI®, Упаковка указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Гідроколоїдний мінеральний пластир HMP SCHALI®, Упаковка указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Гідроколоїдний мінеральний пластир HMP SCHALI®, Упаковка Аптека 0303» или «Аптека 0303 Гідроколоїдний мінеральний пластир HMP SCHALI®, Упаковка купить».