Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по
телефону
:

Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
 

Лоратадин табл. 10 мг. №20

Лоратадин табл. 10 мг. №20

Лоратадин табл. 10 мг. №20
Код товара: 20136
Производитель: «РЕПЛЕК ФАРМ (МАКЕДОНИЯ)»
Наличие: Есть
Цена:  26,00
Цена и наличие товара действительны на 24.01.2022
Кол-во:    x 26,00  =  26,00 грн
Назад Купить

Инструкция

Лоратадин табл. 10 мг. №20
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ДОЦЕТЕРА

(DOCETERA)

Загальна характеристика:

міжнародна назва: Docetaxel;

основні фізико-хімічні властивості: прозорий розчин від жовтого до коричневувато-

жовтого кольору;

склад Лоратадин табл. 10 мг. №20: 1 мл концентрованого розчину містить 40 мг доцетакселу,

допоміжні речовини: полісорбат 80;

розчинник - розчин етанолу 13%.

Форма випуску. Концентрат для приготування розчину для інфузій.

Фармакотерапевтична група. Протипухлинні препарати природного походження. Код АТС L01СD02.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Доцетаксел сприяє накопиченню тубуліну в мікротубулах і запобігає їхньому розпаду, що призводить до порушення фази мітозу та міжфазових процесів у клітинах пухлин.

Фармакокінетика. Після введення препарату у дозі 100 мг/м2 максимальна концентрація в плазмі крові становить 3,7 мкг/мл. 90% препарату зв"язується з білками крові. Приблизно 6% введеної дози виводиться з сечею, 75% - з калом.

Показання для застосування. Місцевопрогресуючий або метастазуючий рак молочної залози (коли інші препарати неефективні). Місцевопрогресуюча або метастазуюча карцинома легень, метастазуюча карцинома яєчників (коли попередня хіміотерапія препаратами платини не мала бажаних наслідків).

Спосіб застосування та дози Лоратадин табл. 10 мг. №20. Рекомендована доза Доцетера становить 100 мг/м2 поверхні тіла, що вводиться шляхом 1-годинної інфузії кожні три тижні, У разі розвитку тяжкої нейтропенії дозу препарату потрібно знизити до 75 мг/м2. За 24 год до початку лікування хворим призначають таблетовані глюкокортикоїди, прийом яких продовжують 3 дні. Це запобігає затримці рідини в організмі під час лікування доцетакселом.

Доцетера призначений для внутрішньовенного застосування. Його просочування у прилеглі тканини протягом внутрішньовенної інфузії може викликати локальний некроз і/чи тромбофлебіт.

Перед застосуванням концентрат Доцетера розчиняють розчинником, що додається до упаковки. Для інфузії отриманий розчин розводять у 250 мл 0.5% глюкози. Розчин Доцетера у розчиннику зберігає стабільність протягом 24 год при температурі 2-8°С та протягом 8 годин при температурі 15-25°С. Готовий інфузійний розчин препарату у 5% розчині глюкози або 0,9% розчині натрію хлориду зберігає стабільність протягом 8 год при температурі 15-25°С та протягом 24 годин при температурі 2-8°С.

Побічна дія. Нейтропенія, тромбоцитопенія, анемія, стоматит, нудота, блювання, діарея, парестезії, бронхоспазм, затримка рідини в організмі, набряки, алопеція, астенія, міалгія, підвищення рівня трансаміназ та білірубіну в сироватці крові.

Протипоказання. Підвищена чутливість до препарату, тяжка нейтропенія, анемія, вагітність. Доцетера протипоказаний пацієнтам з тяжкою формою печінкової недостатності.

Передозування. Специфічного антидоту немає. У разі передозування пацієнти повинні бути переведені до відділу інтенсивної терапії. Першими ознаками передозування є мієлосупресія, нейропатія, мукозит.

Особливості застосування. Доцетера є ембріотоксичним препаратом. Концентрація його в грудному молоці не встановлена. Безпека й ефективність застосування Доцетера у дітей не були досліджені.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Кетоконазол значно уповільнює метаболізм доцетакселу, тому рекомендується бути обережними при терапії доцетакселом у пацієнтів, що одержують кетоконазол.

Умови та терміни зберігання. Зберігати у захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі 2-8°С. Термін зберігання - 18 місяців.


Внимание!
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата лоратадин вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар лоратадин, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для лоратадин, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (097) 310-32-12, (095) 803-51-21, (073) 092-77-38. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию лоратадин, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на лоратадин указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара лоратадин указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «лоратадин Аптека 0303» или «Аптека 0303 лоратадин купить».