Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по
телефону
:

Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
 

Аскофен-Дарница табл. №6

Аскофен-Дарница табл. №6

Аскофен-Дарница табл. №6
Код товара: 229
Производитель: «Дарница»
Наличие: Есть
Цена:  9,00
Цена и наличие товара действительны на 21.01.2022
Кол-во:    x 9,00  =  9,00 грн
Назад Купить

Инструкция

Аскофен-Дарница табл. №6
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

АСКОФЕН-ДАРНИЦЯ

 

 

 

Склад лікарського засобу:

Діюча речовина: ацетилсаліцилової кислоти в перерахунку на 100 % суху речовину – 200 мг; парацетамолу в перерахунку на 100 % суху речовину – 200 мг;

кофеїну в перерахунку на 100 % суху речовину – 40,0 мг;

допоміжні речовини: лимонна кислота моногідрат, картопляний крохмаль, повидон (полівінілпіролідон низькомолекулярний медичний), кальцію стеарат.

 

Лікарська форма. Таблетки.

Таблетки білого кольору, плоскоциліндричної форми, з фаскою та рискою. На поверхні таблеток допускається мармуровість.

 

Фармакотерапевтична група. Анальгетики та антипіретики.

Код АТС. N02BA51.

 

Фармакологічні властивості

Антипіретичний ефект ацетилсаліцилової кислоти реалізується через центральну нервову систему шляхом пригнічення синтезу PGF2 у гіпоталамусі у відповідь на вплив ендогенних пірогенів. Ацетилсаліцилова кислота ефективна при болю слабкої і середньої інтенсивності, менш ефективна при вісцеральному болю; аналгетичний ефект має як периферичне, так і центральне походження; периферичний ефект: пригнічення синтезу простагландинів запальних тканин; центральний ефект: вплив на центри гіпоталамуса.

Парацетамол є найбільш активним метаболітом фенацетину. Головною перевагою парацетамолу – є те, що при його застосуванні менш імовірна можливість утворення метгемоглобіну. Парацетамол проявляє знеболюючий ефект за рахунок пригнічення біосинтезу простагландинів, антипиретичний ефект – пояснюється інгібуванням біосинтезу простагландинів безпосередньо в гіпоталамусі.

Кофеїн збуджує центральну нервову систему. Стимуляція вищих відділів нервової системи виявляється в швидкому і ясному плині думки, знятті сонливості та втоми, більш точній асоціації ідей. Кофеїн підвищує позитивні умовні рефлекси, стимулює рухову активність, послаблює дію снодійних і наркотичних речовин, посилює дію аналгетиків і жарознижувальних засобів.

При застосуванні внутрішньо ацетилсаліцилова кислота швидко адсорбується, достатня концентрація в крові досягається через 30 хвилин, максимальна через 2 години.

Частина прийнятої внутрішньо ацетилсаліцилової кислоти адсорбується в шлунку, більша частина – у тонкій кишці.

Парацетамол швидко і практично повністю всмоктується в травному тракті. Максимальна концентрація в плазмі визначається зазвичай через 30–60 хв після прийому внутрішньо. Виявляється протягом 5 годин після одноразового прийому, виводиться з сечею. Період напіввиведення приблизно 2 години.

Кофеїн швидко всмоктується зі шлунка та швидко розпадається в організмі. Приблизно 15 % прийнятої дози розпадається за 1 годину шляхом N-деметилування і окислення. В результаті розщеплення кофеїну утворюється ряд метаболітів (1-метилксантин, 7-метилксантин, 1,7-диметилксантин, 1-метилсечова кислота, 1,3-метилсечова кислота), які виділяються з сечею. Тільки незначна кількість кофеїну, що потрапив в організм, виділяється з сечею в незмінному вигляді.

 

Показання для застосування. Слабкий або помірний больовий синдром: головний і зубний біль, міалгія, артралгія, невралгія, первинна дисменорея та захворювання, що супроводжуються гарячкою (ГРВІ, грип).

 

Протипоказання. Подагра, порушення функцій нирок і печінки, алкоголізм, пептична виразка шлунку та 12-палої кишки, шлунково-кишкові кровотечі, зниження згортання крові, дефіцит глюкозо-6 фосфатдегідрогенази, підвищена чутливість до компонентів препарату та іншим нестероїдним протизапальним препаратам, бронхіальна астма, індукована прийомом саліцилатів і нестероїдних протизапальних препаратів (НПЗП).

 

Особливі застереження. За 5–7 діб до хірургічного втручання необхідно відмінити прийом (для зменшення кровоточивості в ході операції та у післяопераційному періоді).

У період застосування Аскофена-Дарниця втримуватися від вживання алкоголю.

Ацетилсаліцилова кислота в низьких дозах зменшує виведення сечової кислоти. У пацієнтів з подагрою це може спровокувати напад.

 

-Застосування у період вагітності або годування груддю. Препарат протипоказаний у період вагітності (особливо в I і III триместрі через ризик вад розвитку у плода, ризик виникнення кровотечі та ослаблення родової діяльності) і в період годування груддю (парацетамол, ацетилсаліцилова кислота виділяються з грудним молоком, що підвищує ризик виникнення кровотеч у дитини внаслідок порушення функції тромбоцитів).

 

-Здатність впливати на швидкість реакцій при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Препарат може впливати на швидкість нервово-м"язової передачі, у зв"язку із чим при лікуванні препаратом слід утриматися від керування автотранспортом і від роботи з небезпечними механізмами.

 

-Діти. Аскофен-Дарниця протипоказаний у дитячому віці (до 14 років) через ризик розвитку синдрому Рейє в дітей з гіпертермією на фоні вірусних захворювань.

 

Спосіб застосування та дози Аскофен-Дарница табл. №6. Аскофен-Дарниця приймається внутрішньо, по 1 таблетці, 2–3 рази на добу, після їжі. Вища добова доза становить 6 таблеток у 3 прийоми. Тривалість курсу лікування не повинна перевищувати 10 днів.

 

Передозування. Ризик передозування зростає у хворих з алкогольними захворюваннями печінки нециротичного характеру.

При інтоксикації легкого ступеня можливі нудота, блювання, біль в епігастральній області, запаморочення, шум у вухах, зниження гостроти слуху та зору (більше в дітей і людей літнього віку). При значному передозуванні – сплутаність свідомості, тремор, віддишка, напади ядухи, зневоднювання, кома, метаболічний ацидоз, дихальний алкалоз, порушення вуглеводного обміну.

Лікування: промивання шлунка, залежно від кислотно-лужного стану (КЛС) і електролітного обміну – інфузійне введення розчину натрію гідрокарбонату, натрію цитрату, натрію лактату.

 

Побічні ефекти. Нудота, анорексія, діарея, біль в епігастральній ділянці, ерозивно–виразкові ураження слизової оболонки шлунка. Дуже рідко при тривалому застосуванні – тромбоцитопенія, порушення функції нирок, печінки. Можливі алергічні реакції – висипання на шкірі, бронхоспазм у хворих на бронхіальну астму.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Посилює дію гепарину, непрямих антикоагулянтів, резерпіну, стероїдних гормонів і гіпоглікемічних лікарських засобів.

Одночасне призначення з іншими НПЗП, метотрексатом збільшує ризик розвитку побічних ефектів.

Зменшує ефективність спіронолактону, фуросеміду, гіпотензивних лікарських засобів, а також противоподагричних лікарських засобів, що сприяють виведенню сечової кислоти.

Барбітурати, рифампіцин, саліциламід, противоепілептичні лікарські засоби і ін. стимулятори мікросомального окислювання сприяють утворенню токсичних метаболітів парацетамолу, що впливають на функцію печінки.

Метоклопрамід прискорює всмоктування парацетамолу.

Під впливом парацетамолу період напіввиведення (T1/2) хлорамфеніколу збільшується в 5 разів. При повторному прийомі парацетамол може підсилити дію антикоагулянтів (похідних дикумарину). Одночасний прийом парацетамолу та етанолу підвищує ризик розвитку гепатотоксичних ефектів.

Кофеїн прискорює всмоктування ерготаміну.

 

Термін придатності. 3 роки.

 

Умови зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.


Внимание!
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Аскофен-Дарница табл. вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Аскофен-Дарница табл., чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Аскофен-Дарница табл., вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (097) 310-32-12, (095) 803-51-21, (073) 092-77-38. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Аскофен-Дарница табл., возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Аскофен-Дарница табл. указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Аскофен-Дарница табл. указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Аскофен-Дарница табл. Аптека 0303» или «Аптека 0303 Аскофен-Дарница табл. купить».