Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по
телефону
:

Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
 

Бетаметазона валерат Дарница крем 15 г.

Бетаметазона валерат Дарница крем 15 г.

Бетаметазона валерат Дарница крем 15 г.
Код товара: 2664
Производитель: «Дарница»
Наличие: Есть
Цена:  64,00
Цена и наличие товара действительны на 18.05.2022
Кол-во:    x 64,00  =  64,00 грн
Назад Купить

Инструкция

Бетаметазона валерат Дарница крем 15 г.
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

БЕТАМЕТАЗОН-ДАРНИЦЯ

(Betamethasone-Darnitsa)

 

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: крем білого кольору без запаху;

склад Бетаметазона валерат Дарница крем 15 г.: 100 г крему містить 0,122 г бетаметазону валерату, 0,4 г цетилпіридинію хлориду;

допоміжні речовини: пропіленгліколь, масло вазелінове медичне, цетостеариловий спирт, вода очищена.

 

Форма випуску. Крем для зовнішнього застосування.

 

Фармакотерапевтична група. Активні кортикостероїди у комбінації з антисептиком. Бетаметазон і антисептики. Код АТС D07B С01.

 

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Бетаметазону валерат, що входить до склад Бетаметазона валерат Дарница крем 15 г.у препарату, виявляє протизапальну, протиалергічну та антиексудативну дію, усуває свербіж.

Цетилпіридинію хлорид забезпечує Бетаметазону-Дарниця бактеріостатичну та фунгістатичну дію, внаслідок чого препарат запобігає розвитку вторинної інфекції.

Фармакокінетика. Застосування крему Бетаметазону-Дарниця звичайно не призводить до всмоктування бетаметазону у системний кровообіг та не викликає впродовж курсу лікування зміни рівня кортизолу у плазмі крові. Однак вважається, що при місцевому застосуванні препаратів з глюкокортикостероїдами для лікування дітей, а також при їх тривалому застосуванні на великих ділянках шкіри можлива системна абсорбція глюкокортикостероїдів.

 

Показання для застосування. Крем Бетаметазону-Дарниця застосовують для лікування запальних захворювань шкіри, що потребують проведення терапії глюкокортикостероїдами: різних форм екзем, вузлуватого свербця Гайде, дерматитів (контактного, атопічного, алергіч- ного, Дюринга, себорейного, сонячного, ексфоліативного, радіаційного, інтертригінозного), нейродерміту, попрілості, псоріазу (за винятком бляшкового з ураженням великої поверхні), червоного плескатого лишаю, дискоїдного червоного вовчаку, старечого шкірного або аногенітального свербежу (за винятком кандидомікозів), а також застосовують як допоміжний засіб при комплексній терапії генералізованої еритродермії.

 

Спосіб застосування та дози Бетаметазона валерат Дарница крем 15 г.. Дозу крему встановлюють індивідуально, оскільки вона залежить від розміру ураженої ділянки. Крем наносять тонким шаром на уражену ділянку від 2 до 6 разів на добу; після досягнення клінічного ефекту частота застосування препарату може бути зменшена до 1 - 2 разів на добу. Для підвищення ефективності лікування можливе застосування оклюзійних пов’язок. Тривалість лікування залежить від виду та важкості захворювання, визначається лікарем та звичайно становить 1 - 2 тижні, але не більш 3 тижнів; між повторними курсами необхідна перерва не менш 20 днів.

При лікуванні дітей, а також хворих з ураженнями шкіри обличчя курс лікування не повинен перевищувати 5 днів.

 

Побічна дія. При місцевому застосуванні крему Бетаметазону-Дарниця побічних реакцій звичайно не спостерігається. У поодиноких випадках, як і при застосуванні усіх препаратів з глюкокортикостероїдами, можливі печіння, свербіж, подразнення, сухість шкіри, фолікуліт, гіпертрихоз, вугревий висип, гіпопігментація, періоральний дерматит, алергічний контактний дерматит. Побічні реакції можуть частіше виникати при застосуванні оклюзійної пов’язки. При застосуванні препарату для лікування дітей, а також при тривалому застосуванні на великих ділянках шкіри можливий розвиток системних побічних явищ, що характерні для глюкокортикостероїдів.

 

Протипоказання. Застосування крему Бетаметазону-Дарниця протипоказано при рожевих та звичайних (юнацьких) вуграх, вірусних, грибкових та бактеріальних інфекціях шкіри, туберкульозі шкіри, шкірних проявах сифілісу, шкірних реакціях після вакцинації, індивідуальній підвищеній чутливості до бетаметазону або до інших компонентів крему.

 

Передозування. Надмірні дози або тривале застосування препарату, особливо у дітей, може призвести до супресії гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної системи з розвитком вторинної недостатності надниркових залоз та появою симптомів гіперкортицизму, включаючи синдром Іценко-Кушинга. У таких випадках прийом препарату припиняють, проводять симптоматичне лікування.

 

Особливості застосування. Системна абсорбція глюкокортикостероїдів при місцевому застосуванні може зростати при нанесенні препарату на великі ділянки шкіри, а також при застосуванні оклюзійних пов’язок; у таких випадках, а також при лікуванні дітей та підлітків необхідний особливий контроль. У зв’язку з тим, що безпеку місцевого застосування глюкокортикостероїдів для лікування вагітних жінок не встановлено, призначення препарату можливе тільки у тому випадку, коли користь для матері перевищує потенційний ризик для плода. Під час вагітності препарати даної групи не слід застосовувати тривалий час та у великих дозах. Оскільки не встановлено, чи можуть глюкокортикостероїди при місцевому застосуванні проникати у материнське молоко, слід оцінити ступінь необхідності призначення препарату матері та у випадку його застосування прийняти рішення про припинення годування груддю.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодії крему Бетаметазону-Дарниця з іншими препаратами не виявлено, однак його не рекомендується застосовувати одночасно з іншими мазями або кремами, зокрема тими, що містять аніонні поверхнево-активні речовини, які інактивують дію цетилпіридинію хлориду. У випадках, коли можна передбачати системну абсорбцію бетаметазону валерату, необхідно пам’ятати, що при його сумісному застосуванні з сердцевими глікозидами їх дія посилюється; з діуретиками – збільшується виведення калію; з гіпоглікемізуючими препаратами, пероральними антикоагулянтами – послаблення їх дії; з НПЗП – збільшується ризик розвитку ерозивно-виразкових уражень ШКТ.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, недоступному для дітей місці при температурі від 15 °С до 25 °С.

Термін придатності – 2 роки.

 


Внимание!
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Бетаметазона валерат Дарница крем 15 г. вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Бетаметазона валерат Дарница крем 15 г., чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Бетаметазона валерат Дарница крем 15 г., вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (097) 310-32-12, (095) 803-51-21, (073) 092-77-38. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Бетаметазона валерат Дарница крем 15 г., возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Бетаметазона валерат Дарница крем 15 г. указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Бетаметазона валерат Дарница крем 15 г. указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Бетаметазона валерат Дарница крем 15 г. Аптека 0303» или «Аптека 0303 Бетаметазона валерат Дарница крем 15 г. купить».