Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по
телефону
:

Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-80
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
 
Уважаемые покупатели!

Магнефар В6 табл. №60

Магнефар В6 табл. №60

Магнефар В6 табл. №60
Код товара: 31001
Производитель: «БИОФАРМА»
Наличие: Есть
Цена:  169,00
Цена и наличие товара действительны на 03.12.2020
Кол-во:    x 169,00  =  169,00 грн
Назад Купить

Инструкция

Магнефар В6 табл. №60

Инструкция

МАГНЕФАР B6
табл. 500мг N60

склад Магнефар В6 табл. №60: 1 таблетка містить 500 мг магнію гідроаспартату(відповідає 34 мг Mg2+) та 5 мг піридоксину гідрохлориду;
допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна,гідроксипропілметилцелюлоза, магнію стеарат.

ФАРМАКОДИНАМІКА.Магній належить до незамінних катіонів, необхідних для нормальногопроходження метаболічних процесів в організмі. Він бере участь вАТФазо-залежних ферментативних реакціях. Є стабілізатором клітинних мембран тавнутрішньоклітинних органел.
Магній бере участь у регуляції метаболізму нервової,опорно-рухової, дихальної, серцево-судинної та кровотворної систем, а також вобміні гормонів (у тому числі статевих). Стимулює нормальне функціонуванняслухових і зорових нервів. Оберігає міокард від гіпоксії та ішемії.
Виконує роль антикоагулянта і запобігає склерозуванню кровоноснихсудин. Діє заспокійливо, зменшує нервово-м’язову збудливість, забезпечує нормальнескорочення м’язів.
Вітамін B6 (піридоксину гідрохлорид) береучасть у метаболізмі амінокислот, обміні вуглеводів та ліпідів, а також упроцесі синтезу гемоглобіну. Дефіцит піридоксину гідрохлориду спричинює себорейнезапалення шкіри в ділянці навколо очей, носа та губ, а також гіпохромну анеміюі судоми, особливо у дітей. Ці стани можуть проявлятись з більшою силою на фонідефіциту магнію.
Одночасне застосування магнію та піридоксинугідрохлориду сприяє посиленню ефекту кожного з них. Так, вітамін В6підвищує концентрацію магнію в плазмі крові та еритроцитах, зменшує йогоекскрецію з сечею. В свою чергу, магній активує процес біотрансформаціїпіридоксину гідрохлориду в печінці на активний метаболіт піридоксаль-5-фосфат.Комбіноване застосування вітаміну в6 і магнію компенсує дефіцит цихречовин і підвищує їх абсорбцію в кишечнику і надходження в клітини, завдякиутворенню хелатного комплексу вітамін В6-магній-амінокислоти.
Фармакокінетика
Магній дуже добре всмоктується із шлунково-кишкового тракту.Внутрішньоклітинний вміст магнію майже у 10 разів вищий (99%), ніжпозаклітинний. Його концентрація у периферичній крові становить 0,65-1,25ммоль/л (як правило 0,8-0,9 ммоль/л).
У крові близько 55% магнію знаходиться віонізованому стані. 30% зв’язано з білками, а решта - 15% становлять комплекснісполуки з аніонами.
В нирках до 70% магнію плазми крові зазнаєклубочкової фільтрації, 95-97% його реабсорбується у ниркових канальцях.
Піридоксину гідрохлорид легко розчиняється у воді,добре всмоктується при пероральному введенні, накопичується в печінці. Ворганізмі внаслідок фосфорилювання перетворюється на піридоксальфосфат, який єактивною формою піридоксину, що бере участь в обмінних процесах або перебуває уформі піридоксаміну. Продукти його метаболізму виводяться з сечею.

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ. Препарат рекомендується застосовувати длялікування та профілактики дефіциту магнію в організмі та пов’язаних з нимпорушень, таких як:
підвищена нервова збудливість;
астенія;
підвищена дратівливість;
порушення сну;
біль та спазм м’язів;
стан фізичної або розумової перевтоми;
в період прискореного росту у дітей;
у похилому віці (особливо при наявності в анамнезісерцевої недостатності або артеріальної гіпертензії);
під час вагітності;
при застосуванні пероральних контрацептивів;
алкоголізмі;
при дефіциті магнію пов’язаному з тривалимзастосуванням діуретиків або поліурією у хворих на цукровий діабет із стійкоюгіперглікемією;
Також у комплексному лікуванні серцево-судиннихзахворювань (артеріальна гіпертензія, застійна серцева недостатність, аритмії,нещодавно перенесений інфаркт міокарда, стенокардія, прогресуючийатеросклероз).

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ ТА ДОЗИ.Магнефар В6 призначений для внутрішньогозастосування. Таблетки необхідно приймати під час їди, запиваючи великоюсклянкою води.
З метою лікування:
Дорослим і дітям старше 12 років рекомендуєтьсяприймати по 6-8 таблеток на добу.
Дітям у віці від 6 до 12 років з масою тіла більше 20кг рекомендується приймати по 4-6 таблеток на добу.
Добову дозу препарату необхідно розподілити на 2-3прийоми.
З метою профілактики дорослі та діти старші 6 роківприймають по 2-3 таблетки на добу.
Прийом препарату необхідно припинити відразуж після відновлення нормального рівня магнію в організмі.
ПОБІЧНА ДІЯ.
Звичайно препарат переноситься добре, однак впоодиноких випадках можуть спостерігатися біль у животі, пронос, нудота,блювання, метеоризм. Дуже рідко можуть спостерігатися алергічні реакції докомпонентів препарату.
ПРОТИПОКАЗАННЯ.
Магнефар В6 не слід застосовувати пригіпермагніємії та гіпервітамінозі В6, гострій нирковійнедостатності, особам з передсердно-шлуночковою блокадою (AV-блокадою),міастенією гравіс, вираженою гіпотензією та підвищеною чутливістю докомпонентів препарату.
Препарат протипоказаний дітям віком до 6 років.
ПЕРЕДОЗУВАННЯ.
При нормальному функціонуванні нирок пероральнезастосування магнію у високих дозах переважно не спричинює токсичних реакцій.Явища передозування можливі при значному перевищенні рекомендованої дози іпроявляються розладами з боку шлунково-кишкового тракту (нудота, блювання,пронос), зниженням артеріального тиску, м’язовою слабкістю, утрудненимдиханням, аритмією, порушенням температурної чутливості, болем у кінцівках,порушенням сухожилкових рефлексів.
Антидотом при передозуванні магнію можуть бути солікальцію, введені внутрішньовенно, наприклад, кальцію глюконат у дозі 2,5-5ммоль кальцію на 1 кг маси тіла.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯУ разі одночасного застосування леводопи дозаМагнефару В6 не повинна перевищувати 1 таблетку на добу. Присупутньому дефіциті кальцію, дефіцит магнію повинен бути усунений ще до початкузастосування препаратів кальцію. Якщо у хворого ниркова недостатність середньоїтяжкості, то препарат необхідно застосовувати з обережністю, щоб уникнутиризику розвитку гіпермагніємії. Застосовуючи антибіотики з групи тетрациклінівразом з Магнефаром В6, інтервал між прийомом цих препаратів повиненстановити не менше 3 год.

ПЕРІОД ВАГІТНОСТІ І ЛАКТАЦІЇ:Вагітність. Шкідливого впливу препарату Магнефар В6на плід не виявлено. Застосування препарату під час вагітностірекомендується після консультації з лікарем.
Лактація. Застосування препарату під час годуваннягруддю не рекомендується, тому що магній проникає в грудне молоко.

ВПЛИВ НА ЗДАТНІСТЬ КЕРУВАТИ ТРАНСПОРТНИМИЗАСОБАМИ І РУХОМИМИ МЕХАНІЗМАМИ, ЩО ПОТРЕБУЮТЬ ВЕЛИКОЇ КОНЦЕНТРАЦІЇ УВАГИ: Магнефар В6 при застосуванні урекомендованих дозах не впливає на здатність керувати транспортними засобами тасклад Магнефар В6 табл. №60ними механізмами.

ВЗАЄМОДІЯ З ІНШИМИ ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ.Застосування Магнефару В6 одночасно зтеофіліном, фторхінолонами та антибіотиками тетрациклінового ряду, а також антикоагулянтами– похідними варфарину, препаратами фосфатів та заліза, солями кальцію зумовлюєвзаємне зменшення всмоктування із шлунково-кишкового тракту. Препарат послаблюєдію леводопи. Аміноглікозиди, діуретики, цисплатин, циклосерин, мінералокортикоїдизбільшують елімінацію магнію з сечею. Одночасне застосування Магнефару В6 уповільнюєвиведення з організму амфетамінів, ефедрину, хініну та хінідину. Прийомциклосерину, гідралазину, ізоніазиду, пеніциламіну та пероральнихконтрацептивів спричинює підвищену потребу у вітаміні В6.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ТА ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ.Зберігати у недоступномудля дітей, захищеному від світла місці, при температурі від 15°С до 25°С.Термін придатності – 3 роки.


Внимание!
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Магнефар В6 табл. вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Магнефар В6 табл., чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Магнефар В6 табл., вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-80. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Магнефар В6 табл., возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Магнефар В6 табл. указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Магнефар В6 табл. указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Магнефар В6 табл. Аптека 0303» или «Аптека 0303 Магнефар В6 табл. купить».