Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по
телефону
:

Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-80
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
 
Маска захищає інших від Вас, а продукти SCHALI - Вас

Йохимбина гидрохлорид табл. 0.005 г. №50

Йохимбина гидрохлорид табл. 0.005 г. №50

Йохимбина гидрохлорид табл. 0.005 г. №50
Код товара: 5970
Производитель: «Здоровье»
Наличие: Есть
Цена:  112,00
Цена и наличие товара действительны на 18.09.2020
Кол-во:    x 112,00  =  112,00 грн
Назад Купить

Инструкция

Йохимбина гидрохлорид табл. 0.005 г. №50
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ЙОХІМБІНУ ГІДРОХЛОРИД

(YOHIMBINЕ HYDROCHLORIDЕ)

 

 

Загальна характеристика:

міжнародна та хімічна назви: yohimbin, 17a-гідрокси-20a-йохімбан-16-b-карбонової кислоти, метилефір, гідрохлорид;

основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого або білого з жовтуватим відтінком кольору, з фаскою;

склад Йохимбина гидрохлорид табл. 0.005 г. №50: 1 таблетка містить йохімбіну гідрохлориду 5 мг;

допоміжні речовини: крохмаль картопляний, цукор молочний (лактоза), кальцію стеарат.

 

Форма випуску. Таблетки.

 

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при еректильній дисфункції. Код АТС G04B E04.

 

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Селективний блокатор a2-адренорецепторів. Збільшує поток симпатичної імпульсації із ЦНС та вивільнення норадреналіну з нервових закінчень, проявляючи таким чином симпатоміметичну дію. Підвищує рухову активність. Експериментально встановлено, що йохімбін нормалізує статеву функцію та здатність до коїтусу, що послаблена внаслідок стресу, знищує гальмування ерекції, спричинене стимуляцією a2-адренорецепторів, проявляє стимулюючий вплив на ЦНС.

Фармакокінетика. Повністю абсорбується у травному тракті через 45–60 хв. Максимальна концентрація в крові досягається через 45–75 хв. При пероральному застосуванні препарату в рекомендованих дозах кумуляції препарату не відбувається. Рівномірно розподіляється в тканинах. У плазмі 82% йохімбіну зв’язується з білком. Метаболізується в печінці та поза нею. Період напіввиведення йохімбіну після застосування одноразової дози становить від 0,25 до 2,5 год.

 

Показання для застосування. Йохімбін застосовують як засіб, що посилює потенцію (афродізіак), для лікування психічної та функціональної форм імпотенції.

 

Спосіб застосування та дози Йохимбина гидрохлорид табл. 0.005 г. №50. Внутрішньо, не розжовуючи, під час їди, запиваючи склянкою води. Рекомендована доза – 1–2 таблетки 1–3 рази на добу. Доцільно проводити курс лікування тривалістю 3–4 тижні. При необхідності, курс можна повторити.

 

Побічна дія. Можливе підвищення артеріального тиску, збільшення частоти серцевих скорочень, порушення сну, поява нервозності, тремору, пітливості, почервоніння шкіри та головного болю. Іноді можуть виникнути шлунково-кишкові симптоми, такі як нудота та блювання, втрата апетиту, діарея, у поодиноких випадках – порушення регуляції за гіпотонічним типом.

 

Протипоказання. Артеріальна гіпотензія, підвищена чутливість до препарату. Наявність тяжких захворювань печінки і нирок, лікування адреноміметиками. Не рекомендується застосовувати препарат у випадках небезпеки раптового зниження АТ з рефлекторною тахікардією, дисфункції нирок та печінки.

 

Передозування. Симптоми: інтоксикація проявляється загальною слабкістю, генералізованою парестезією, порушеннями пам’яті та координації, сильним головним болем, запамороченням, тремором, тахікардією, артеріальною гіпертензією та відчуттям страху, значним підвищенням рівня норадреналіну в плазмі крові, нудотою, блюванням, мідріазом, слино- та сльозотечею, підвищеною пітливістю.

Лікування: як антидот при передозуванні можна застосовувати клонідин, який швидко знищує клінічні прояви інтоксикації. Призначають внутрішньо у дозі 0,1-0,2 мг, потім повторно з годинними інтервалами у дозі 0,1 мг до повної нормалізації стану. Гіпертонічний криз купірують призначенням комбінації блокатора β-адренорецепторів з блокатором α-адренорецепторів або периферичним вазодилататором. Для усунення відчуття страху або галюцинацій призначають бензодіазепіни. Не можна призначати нейролептики фенотіазинового ряду.

 

Особливості застосування. Слід з обережністю призначати препарат пацієнтам з артеріальною гіпертензією, захворюваннями серця (ішемічна хвороба серця, тахіаритмії), виразковою хворобою шлунка та дванадцятипалої кишки, психічними захворюваннями, глаукомою.

Одночасне застосування препарату з алкоголем може негативно вплинути на здатність керувати автомобілем та роботу з потенціально небезпечними механізмами.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не показано одночасне призначення клонідину, оскільки ефекти препаратів взаємно нейтралізуються. Йохімбін може змінювати активність антигіпертензивних засобів, потенціювати дію антидепресантів і підвищувати ризик виникнення їх побічних ефектів, знижувати активність алпрозаламу. Клопірамін підвищує рівень йохімбіну в плазмі крові.

 

Умови та термін зберігання. У сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Термін придатності - 3 роки.

 


Внимание!
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Йохимбина гидрохлорид вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Йохимбина гидрохлорид, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Йохимбина гидрохлорид, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-80. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Йохимбина гидрохлорид, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Йохимбина гидрохлорид указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Йохимбина гидрохлорид указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Йохимбина гидрохлорид Аптека 0303» или «Аптека 0303 Йохимбина гидрохлорид купить».