Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по
телефону
:

Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-80
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
 
Уважаемые покупатели!

Шалфея экстракт с витамином С табл. №12

Шалфея экстракт с витамином С табл. №12

Шалфея экстракт с витамином С табл. №12
Код товара: 8115
Производитель: «ДР.ТАЙСС»
Наличие: Есть
Цена:  44,00
Цена и наличие товара действительны на 15.01.2021
Кол-во:    x 44,00  =  44,00 грн
Назад Купить

Инструкция

Шалфея экстракт с витамином С табл. №12
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

 

ЕКСТРАКТ ШАВЛІЇ З ВІТАМІНОМ С Др. Тайсс

(SAGE EXTRACT WITH VITAMIN C DR. Theiss)

 

 

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: круглі таблетки світло-коричневого кольору з характерним запахом;

склад Шалфея экстракт с витамином С табл. №12: 1 таблетка для смоктання містить: екстракту з листя шавлії густого – 50 мг, олії шавлії – 6 мг, кислоти аскорбінової (вітаміну С) – 20 мг;

допоміжні речовини: стабілізуюча добавка (аскорбінова кислота), лимонна кислота, сироп глюкози, сахароза, вода очищена.

 

Форма випуску. Таблетки для смоктання.

 

Фармакотерапевтична група. Препарати, що застосовуються при захворюваннях горла. Код АТС R02A A20.

 

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Основні діючі компоненти-екстракт шавлії та олія шавлії – проявляють виражену протизапальну, дезінфікуючу, в’яжучу та відхаркувальну дії. Протизапальний ефект шавлії зумовлений зниженням проникності стінок судин і капілярів, а також наявністю у рослини кровоспинних властивостей. Сукупність цих властивостей потенціює загальний вплив на головні ланцюги запального процесу, включаючи і можливість інгібування життєдіяльності патогенної мікрофлори.

Аскорбінова кислота бере участь у регулюванні окислювально-відновних процесів вуглеводного обміну, згортанні крові, регенерації тканин, утворенні стероїдних гормонів.

Фармакокінетика. Не вивчалась.

 

Показання для застосування. Інфекційно-запальні захворювання верхніх дихальних шляхів, що супроводжуються кашлем, у тому числі і бронхіт.

 

Спосіб застосування та дози Шалфея экстракт с витамином С табл. №12. Дорослим і дітям старше 4 років приймати по 1 таблетці 3-4 рази на день, повільно розсмоктуючи в роті. Курс лікування залежить від перебігу захворювання.

 

Побічна дія. Можливі алергічні реакції.

 

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату. Діти до 4-ох років.

 

Передозування. Повідомлень немає.

 

Особливості застосування. Препарат Екстракт шавлії з вітаміном С Др.Тайсс можна приймати під час вагітності та годування груддю з урахуванням співвідношення ризик/користь. З обережністю застосовувати хворим на цукровий діабет.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Про взаємодію з іншими лікарськими засобами до цього часу не повідомлялось.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 250С у місцях, недоступних для дітей. Термін придатності – 3 роки. Не слід застосовувати препарат після зазначеної дати терміну придатності.

 


Внимание!
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Шалфея экстракт с витамином С табл. вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Шалфея экстракт с витамином С табл., чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Шалфея экстракт с витамином С табл., вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-80. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Шалфея экстракт с витамином С табл., возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Шалфея экстракт с витамином С табл. указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Шалфея экстракт с витамином С табл. указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Шалфея экстракт с витамином С табл. Аптека 0303» или «Аптека 0303 Шалфея экстракт с витамином С табл. купить».