Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по
телефону
:

Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-80
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
 
Уважаемые покупатели!

Нитроглицерин табл. 0.0005 г. №40

Нитроглицерин табл. 0.0005 г. №40

Нитроглицерин табл. 0.0005 г. №40
Код товара: 9641
Производитель: «Технолог.Умань»
Наличие: Есть
Цена:  9,00
Цена и наличие товара действительны на 24.02.2021
Кол-во:    x 9,00  =  9,00 грн
Назад Купить

Инструкция

Нитроглицерин табл. 0.0005 г. №40
ІНСТРУКЦІЯ

 для медичного застосування препарату

НІТРОГЛІЦЕРИН-ЗДОРОВ’Я

(NITROGLYCERINUM- ZDOROVYE)

 

 

 

Загальна характеристика:

хімічна назва: нітрогліцерин, пропан-1,2,3-тріолу тринітрат;

основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого або білого з кремуватим або сіруватим відтінком кольору. На поверхні таблеток допускається мармуровість;

склад Нитроглицерин табл. 0.0005 г. №40: 1 таблетка містить нітрогліцерин розведений (лактозою), у перерахунку на нітрогліцерин – 0,0005 г;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, крохмаль картопляний, полівінілпіролідон низькомолекулярний медичний, аеросил, магнію стеарат, аспартам, кросповідон, цукор молочний.

 

Форма випуску. Таблетки.

 

Фармакотерапевтична група. Вазодилататори, що застосовуються у кардіології. Органічні нітрати. Код АТС C01D A.

 

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Периферичний вазодилататор з переважним впливом на венозні судини. Механізм дії пов’язаний з утворенням оксиду азоту, який активує гуанілатциклазу і підвищує вміст цГМФ у гладком’язових клітинах. Це приводить до неспецифічної релаксації гладких м’язів судин, переважно венозних, з депонуванням крові у венозній системі, зниженням венозного повернення крові до серця (переднавантаження) та кінцевого діастолічного наповнення лівого шлуночка. Системна артеріальна дилатація,

головним чином крупних судин, приводить до зниження загального периферичного судинного опору (післянавантаження). Завдяки цим ефектам знижується потреба міокарда у кисні, поліпшується серцевий кровотік з перерозподілом його на користь ішемізованих ділянок. Препарат викликає також розслаблення гладких м’язів бронхів, жовчних шляхів, стравоходу, шлунка, кишечнику, сечостатевого тракту.

Фармакокінетика. При сублінгвальному застосуванні нітрогліцерин швидко та достатньо повно абсорбується зі слизової оболонки порожнини рота і потрапляє безпосередньо у системний кровотік, обминаючи печінку. У гладком’язевих клітинах нітрогліцерин біотрансформується з утворенням NO, ди- і мононітратів, кінцевий метаболіт – гліцерин. Зв’язування з білками плазми становить 60%, період напіввиведення – 4 год. Виводиться переважно нирками у вигляді зазначених метаболітів.

При сублінгвальному прийомі нітрогліцерину ефект спостерігається через 1 - 5 хв та триває 15 - 30 хв.

 

Показання до застосування. Гострий напад стенокардії.

 

Спосіб застосування та дози Нитроглицерин табл. 0.0005 г. №40. Дорослим призначають по 1 таблетці, поміщуючи під язик до повного розсмоктування. Допустимий повторний прийом 2 - 3 таблетки протягом 15 хв.

кожні 5 хв. Максимальна добова доза становить 6 таблеток. Частота та тривалість застосування препарату залежать від частоти, інтенсивності нападів стенокардії, ефективності та переносимості терапії.

Для лікування дітей препарат не застосовують.

 

Побічна дія. Головний біль, гіпотензія, реактивна тахікардія, почервоніння обличчя, запаморочення, нудота, метгемоглобінемія. При підвищеній чутливості до компонентів препарату можливі алергічні реакції.

 

Протипоказання. Артеріальна гіпотензія (систолічний АТ нижче 100 мм рт. ст., діастолічний АТ нижче 60 мм рт. ст.), закритокутова глаукома з високим внутрішньоочним тиском, черепно-мозкова гіпертензія, порушення мозкового кровообігу, виражений атеросклероз судин головного мозку, підвищена чутливість до нітропрепаратів, виражений аортальний стеноз.

 

Передозування. При перевищенні рекомендованих доз можливі головний біль різного ступеня вираженості, запаморочення, гіпотензія, підсилене серцебиття, порушення зору, відчуття жару та озноб, пітливість, слабкість, нудота, блювання, диспное, судоми, ортостатичний колапс, кома.

Хворому надають горизонтальне положення (ноги підіймають вище голови). Лікування симптоматичне (плазмозамінники, симпатоміметики, кисень).

 

Особливості застосування. Застосовують з обережністю для лікування у пацієнтів з вираженим церебральним атеросклерозом, порушеннями мозкового кровообігу, при схильності до ортостатичної гіпотензії, при тяжкій анемії, пацієнтів літнього віку. Прийом препарату під час вагітності та під час годування груддю показаний лише у випадках, коли користь від його застосування перевищує потенційний ризик для плода та дитини. Нітрогліцерин може зменшувати швидкість психомоторних реакцій, що слід враховувати при призначенні особам, діяльність яких потребує підвищеної уваги, швидких психічних та рухових реакцій.

Безконтрольний прийом препарату може викликати виникнення толерантності до нітратів, яка може проявлятися у зменшенні тривалості та вираженості ефекту. Для попередження цього необхідний переривчастий прийом протягом доби чи одночасне призначення антагоністів кальцію, інгібіторів ангіотензинперетворюючого ферменту чи діуретиків.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Одночасний прийом вазодилататорів, інгібіторів АПФ, діуретиків, трициклічних антидепресантів та інгібіторів МАО підвищує гіпотензивний ефект нітрогліцерину. Прийом β-адреноблокаторів і блокаторів кальцієвих каналів підсилює антиангінальну дію і гіпотензивний ефект нітрогліцерину. Несумісний з алкоголем, так як одночасне застосування алкоголю підсилює гіпотензивну дію та побічні ефекти нітрогліцерину. При одночасному прийомі дигідроерготаміну можливе підвищення його концентрації у плазмі крові. Застосування нітрогліцерину на фоні дії хінідину або новокаїнаміду може викликати ортостатичний колапс. Протипоказане одночасне

застосування з препаратами силденафілу цитрату (“Віагра” та ін.) у зв’язку з можливим розвитком ортостатичного колапсу.

 

Умови та термін зберігання. У сухому, захищеному від світла місці, при температурі від

15°С до 25° С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Термін придатносі- 2 роки.

 


Внимание!
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Нитроглицерин вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Нитроглицерин, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Нитроглицерин, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-80. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Нитроглицерин, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Нитроглицерин указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Нитроглицерин указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Нитроглицерин Аптека 0303» или «Аптека 0303 Нитроглицерин купить».