Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по
телефону
:

Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
 

Гідрогель противірусний для носа SCHALI® Smart Ant...

Гідрогель противірусний для носа SCHALI® Smart Antivirus-L, 10 ml, Упаковка №1

Гідрогель противірусний для носа SCHALI® Smart Antivirus-L, 10 ml, Упаковка №1
Код товара: 2010095
Производитель: «SCHALI® Group AG (Польща)»
Наличие: Есть
Цена:  3938,00
Цена и наличие товара действительны на 19.01.2022
Кол-во:    x 3938,00  =  3938,00 грн
Назад Купить

Инструкция

Гідрогель противірусний для носа SCHALI® Smart Ant...

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування засобу профілактичного гігієнічного

 Противірусний фіто-мінеральний гідрогель для гігієни слизової носа та горла

ШАЛІ® Смарт Антивірус-Л (SCHALI® Smart Antivirus-L)

Захворювання органів дихання

Противірусний фіто-мінеральний гідрогель для гігієни слизової носу та горла ШАЛІ® Смарт Антивірус-Л (захворювання органів дихання) є універсальним високоефективним противірусним гігієнічним засобом для догляду за чутливими слизовими порожнини носа та рота, що забезпечує тривалий місцевий протимікробний, протиінфекційний і антибактеріальний захист.

 

Форма випуску:

Противірусний гідрогель у дозуючому пристрої.

 

Склад:

Складається з екосприятливих біокомпонентів рослинно-мінерального походження. Активні компоненти: комплексні сполуки ексклюзивної субстанції гідроксипропіл бета-циклодекстрин (HPBCD) і QD SCHALI®.

Aqua, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Propylene Glycol, Glycerin, Glycereth-18 Ethylhexanoate, L- Menthol, Glycereth-18, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Paraffinum Liquidum, Titanium Dioxide, Sodium Hydroxide, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Phosphoric Acid

 

Механізм дії:

Механізм дії препарату ґрунтується на новому розумінні захисної модальності і структурального функціонування віріонів і клітин організму. Ліпідомобілізуючий комплекс холестерин HPBCD + QD компонент склад Гідрогель противірусний для носа SCHALI® Smart Antivirus-L, 10 ml, Упаковка №1у дозволяють змінювати положення холестерину на поверхні ліпідних містків і, таким чином, запобігати проникненню та інфікуванню.  Активні компоненти також виступають каталізаторами обмінних енергетичних реакцій, нормалізуючи життєвий цикл клітин людського організму і процес їх регенерації.

Синергетичний ефект активних компонентів серії SCHALI, що склад Гідрогель противірусний для носа SCHALI® Smart Antivirus-L, 10 ml, Упаковка №1аються з елементів рослинного і мінерального походження, забезпечує видалення екзогенних і ендогенних токсичних сполук, забезпечує налаштування імунної відповіді організму. Шляхом блокування зв’язків, необхідних для проникнення віріонів і розмноження вірусу, має виражений ефект запобігання різним патологіям, особливо щодо зниження інфікування мікроорганізмами, вірусами, зокрема віруси грипу і віруси Епштейн-Барра (віруси ангіни). Активні компоненти препарату ізолюють холестерин як на поверхні мембранних клітин, так і на вірусній оболонці, тим самим, перешкоджаючи закріпленню вірусу на ліпідних містках і запобігаючи ліпідному змішуванню, що унеможливлює проникнення вірусу всередину і інфікування клітин. Проникаючи через мембрани бактерій, активні компоненти гідрогелю спрямовано знищують бактеріальних стафілококових і стрептококових збудників ангіни.

Продукт також призначений для запобігання і комплексного лікування специфічних респіраторних інфекцій, а також алергії. Знижується синтез і секреція медіаторів алергії, загальмовується вивільнення із сенсибілізованих огрядних клітин і базофілів гістаміну та інших біологічно активних речовин, зменшується число циркулюючих базофілів, пригнічується проліферація лімфоїдної і сполучної тканин, зменшується кількість Т-і B-лімфоцитів, огрядних клітин, знижується чутливість ефекторних клітин до медіаторів алергії, пригнічується утворення антитіл.

Продукт застосовується як в гігієнічних цілях з профілактичною дією, так і при комплексній терапії захворювань, що передаються повітряно-крапельним шляхом. Огортає і м’яко заспокоює слизову. Перешкоджає пошкодженню слизової і сприяє її регенерації. Має пом’якшувальну та протизапальну дію. Проникаючи в слизову, гідрогель стимулює рух війок епітелію, розріджує мокротиння та полегшує його відходження. Пригнічує вплив на ексудативну і проліферативну фазу запалення. Пригнічує синтез простагландинів, які відіграють ключову роль у розвитку запальної реакції. Ментолові ефірні масла у склад Гідрогель противірусний для носа SCHALI® Smart Antivirus-L, 10 ml, Упаковка №1і гідрогелю швидко полегшують носове дихання, викликають місцевий антисептичний і невеликий місцевий анестезуючий ефект. Зі слизової оболонки гідрогель добре проникає в тканини і створює діючу концентрацію в мембрані нервового волокна і чутливих закінчень, здійснюючи знеболюючий ефект. Усуває відчуття дискомфорту (свербіж, печіння, подразнення).

Противірусний фіто-мінеральний гідрогель для гігієни слизової носа та горла ШАЛІ® Смарт Антивірус-Л посилює клітинний метаболізм, зменшує проникність капілярів, гальмує міграцію нейтрофілів і макрофагів у вогнище запалення і їх фагоцитарну активність, пригнічує проліферацію фібробластів і синтез колагену, що в свою чергу синергетично підсилює дію інших лікарських засобів, дозволяючи значно скоротити тривалість лікування.

Препарат має гіпоалергенну дію.

 

Показання для застосування:

·  Вірусна і бактеріальна ангіна

·  Рецидивуючий бронхіт

·  Хронічна пневмонія

·  Часті застудні захворювання

·  Фарингіт, ларингіт, риніт

 

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

З профілактичною метою гідрогель чистими руками нанести тонким шаром на слизову оболонку носа та/або горла. Тривалість дії препарату становить 8 годин.

Тривалість курсу залежить від клінічної картини.

Гідрогель може застосовуватися як самостійно, так і в поєднанні з іншими засобами апаратної фото- і фізіотерапії (кварцові лампи, лампи червоного і синього світла, лазерні пристрої, інгаляційні пристрої).

 

ПОБІЧНІ ДІЇ:

Побічних дій не виявлено.

Не розвивається залежність, і не виникає синдром відміни.

 

ПРАВИЛА ЗБЕРІГАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ:

Препарат слід зберігати в непошкодженій упаковці в холодному місці при температурі не вище +15 °С.

 

СТРОК ПРИДАТНОСТІ:

Строк придатності виробу: 3 роки з дати виробництва.

Не рекомендується використовувати виріб після закінчення строку придатності, зазначеного на упаковці.

 

Комплексні засоби серії ШАЛІ® Кер виготовляються за ліцензією № 286-S


Внимание!
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Гідрогель противірусний для носа SCHALI® Smart Antivirus-L, 10 ml, Упаковка вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Гідрогель противірусний для носа SCHALI® Smart Antivirus-L, 10 ml, Упаковка, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Гідрогель противірусний для носа SCHALI® Smart Antivirus-L, 10 ml, Упаковка, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (097) 310-32-12, (095) 803-51-21, (073) 092-77-38. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Гідрогель противірусний для носа SCHALI® Smart Antivirus-L, 10 ml, Упаковка, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Гідрогель противірусний для носа SCHALI® Smart Antivirus-L, 10 ml, Упаковка указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Гідрогель противірусний для носа SCHALI® Smart Antivirus-L, 10 ml, Упаковка указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Гідрогель противірусний для носа SCHALI® Smart Antivirus-L, 10 ml, Упаковка Аптека 0303» или «Аптека 0303 Гідрогель противірусний для носа SCHALI® Smart Antivirus-L, 10 ml, Упаковка купить».