Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-33
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
 
Уважаемые покупатели!
У нас открылся новый центр самовывоза по Киев, ул. Гончара, 8/5 (Шевченковский район).

HMP SCHALI® D-3 "Панкреатит", Упаковка №8

HMP SCHALI® D-3 "Панкреатит", Упаковка №8

HMP SCHALI® D-3
Код товара: 2010115
Производитель: «SCHALI® Group AG (Китай)»
Наличие: Есть
Цена:  330,00
Цена и наличие товара действительны на 20.08.2019
Кол-во:    x 330,00  =  330,00 грн
Назад Купить

Инструкция

HMP SCHALI® D-3 "Панкреатит", Упаковка №8

Інструкція

по медичному застосуванню виробу нормалізації серотонінового балансу організму
Стерильний гідроколоїдний мінеральний пластир (HMP) "SCHALI®
Д3”- (Панкреатит)

СКЛАД:

HMP SCHALI®-Д3 - гідроколоїдний  мінеральний пластир на основі активної композиції SCHALI® (двоокис титану (TiO2) SCHALI®-T / 10-S).
Двоокис титану, альгінат кальцію, діоктиладіпінат, еластомір, карбоксиметилцелюлоза натрію, 100% гідрогенізований полімер, поліуретанова плівка.

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Гідроколоїдний  мінеральний пластир серії HMP SCHALI® забезпечує досягнення збалансованого рівня серотоніну в організмі людини.

Синергетичний ефект взаємодії гідроколоїдного  мінерального пластиру серії HMPSCHALI® сприяє нормалізації функціонування серотонінових рецепторів в організмі людини. У момент зіткнення виробу зі шкірою виникає теплова реакція, в результаті якої на поверхні насичених енергетичними реактогеними центрами кристалів особливого класу оксидів (TiO2), які є напівпровідниками, виробляються активні молекули кисню [O2(a1Δg)]. Прояв активності кисню сприяє виникненню енергії і, відповідно, перенесенню цієї енергії на певні ділянки тіла. В результаті цього запускається і підтримується каскад біорезонансних хвильових процесів. Це сприяє нормалізації функціонування серотонінових рецепторів, регулювання інгібування зворотного захоплення серотоніну шляхом вибіркового блокування всмоктування серотоніну мембраною пресинаптичної клітини. Внаслідок усунення дисбалансу нейромедіатора в синаптичній щілині посилюється нейротрансмісія в серотонінергічних синапсах.

Забезпечення збалансованого рівня серотоніну в організмі має виражений позитивний ефект на стан здоров'я людини і сприяє усуненню симптомів різних патологічних станів, відновлення автоматизму і скорочувальної функції гладкої мускулатури; агрегації тромбоцитів; рухливості нейтрофілів.

Здорове функціонування серотонінових рецепторів в організмі також допомагає швидко відновити гомеостаз, сприяє загальному оздоровленню і поліпшенню діяльності основних органів і систем організму.

РОЛЬ СЕРОТОНІНУ ТЕРАПІЇ ПАНКРЕАТИТУ:

У комплексній терапії серотонін сприяє лікуванню при різних стадіях захворювань панкреатитом і стимулює підшлункову залозу до відновлення тканини і підвищення рівня чутливості.

Дисбаланс нейрорегулярной регуляції веде до структурних змін тканини підшлункової залози. Змінюється рівень і співвідношення нейромедіаторів і гормонів, що викликає порушення в системі регуляції.

При виникненні серотониновой недостатності, що супроводжується дисфункцією тих органів і систем, де локалізовані серотонінові рецептори, застосування виробу сприяє нормалізації функції серотонінових рецепторів.

Відновлення збалансованого вмісту серотоніну в організмі допомагає купірувати запальні процеси в підшлунковій залозі.

При урівноваженому змісті одного з найважливіших нейромедіаторів - серотоніну - у пацієнтів із захворюваннями підшлункової залози змінюється "схема" регуляторних взаємовідносин, що сприяє відновленню функціонально - регуляторного механізму в результаті поступового зростання сполучної тканини в підшлунковій залозі, зняття спазму гладкої м'язи (ГМ).

Важливу роль в профілактиці і лікуванні захворювань, викликаних порушенням нормального функціонування підшлункової залози, грає купірування запальної реакції, регульованою серотоніном, ацетилхолином і цітокліном (ЦК), яка може сприяти формуванню деструктивних процесів в підшлунковій залозі, розвитку фіброзу, особливо в період загострення. Роль серотоніну в якісному лікуванні зростає, так як порушується взаємозв'язок між нейромедіатором і ЦК. Зміна співвідношення нейромедіаторів і гормонів при гострому хронічному панкреатиті є наслідком того, що організм намагається за допомогою комплексу реакцій пристосуватися, адаптуватися до мінливих умов внутрішнього середовища.

 

Серотонін відіграє важливу роль в порушеннях моторики і в появі вісцеральних ентерохромафінних клітин. Активація рецепторів серотоніну викликає вісцеральну гіперчутливість, призводить до посилення стимулюючого впливу на ГМ, змінюючи збудливість всієї функціональної системи, яка забезпечує реалізацію перистальтичного рефлексу як нейронних мереж, так і ГМ. Серотонін регулює тиск в протоковій системі шляхом дії на гладкі м'язи Сфінктера Одді. Таким чином, регулярне застосування продукту може стимулявати гладку мускулатуру, жовчні шляхи та кишечник до фідновлення своїх функцій, знімає спазми і запобігає гіпотонії при хронічному панкреатиту.

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ:

• Дисбаланс серотоніну в організмі

• Недостатня функція підшлункової залози при гострому, хронічному панкреатиті

• Недостатнє продукування інсуліну підшлунковою залозою

• Знижена чутливість до інсуліну клітин печінки

• Порушення секреції травних ферментів, що приводить до інтоксикації

• Порушені захисні властивості слизу дванадцятипалої кишки

• Знижена моторика і секреція шлунково-кишкового тракту

• Нейропатия (болі і судоми в кінцівках)

• Атеросклероз периферичних артерій, в тому числі артерій нижніх кінцівок

• Порушення обміну речовин, ураження судин, нервової системи

• абдомінальні болі, синдром зовнішньосекреторноїнедостатності

• Депресивні стани, які можуть виникнути внаслідок тривалої важкої болі в животі.

СХЕМА ЗАСТОСУВАННЯ:

Рекомендується застосування виробів серії HMP "SCHALI-Д3" за наступною методикою:

• з 1-го по 22-ий день застосовується по два вироби на виділені акупунктурні точки 3 згідно зі Схемою акупунктурних точок;

• з 22-го дня від початку курсу застосовується по одному виробу на виділені акупунктурні точки 3 згідно зі Схемою акупунктурних точок (Детальніше див. додаток «Схема акупунктурних точок»).

ВЗАЄМОДІЯ ІЗ ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ:

Виріб може бути використано в склад HMP SCHALI® D-3 "Панкреатит", Упаковка №8і комплексної терапії, сумісно із лікарськими препаратами.

Під час використання виробу корекція дозування призначених лікарських засобів або їх скасування проводиться лікарем.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Виріб слід наклеїти на шию ззаду в область 7-го (найбільш виступаючого) шийного хребця і на акупунктурні точки (див. схему акупунктурних точок), а також на проблемні ділянки больових відчуттів або дискомфорту над внутрішніми органами і носити його безперервно, не знімаючи навіть в нічний час. Виріб стійкий до впливу води і перепаду температур, може використовуватися в середньому 3-7 днів. Поява почуття тепла в області впливу виробу є нормальною реакцією і не вимагає припинення використання. Перший ефект можна відчути - в залежності від індивідуальних особливостей організму людини - через 10-40 хвилин. Курс застосування виробу визначається в кожному випадку індивідуально.

ПОБІЧНІ ДІЇ:

Побічних дій не виявлено. Не розвивається залежність і не виникає синдром відміни.

ФОРМА ВИПУСКУ:

Фіксуюча частину виробу склад HMP SCHALI® D-3 "Панкреатит", Упаковка №8ається із полімерного екосприятливого прозорого  матеріалу з гіпоалергенним клейовим покриттям та активної мінеральної композиції SCHALI®, що входить в гідроколоїдну  основу. Виріб з двох сторін покритий захисними внутрішніми пелюстками. Виріб стерильний і випускається в індивідуальній контурній упаковці з контролем розкриття.

ПРАВИЛА ЗБЕРІГАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ:

Виріб слід зберігати в непошкодженій контурній упаковці при температурі не вище + 25 ° С, без контакту із пахучими і хімічними речовинами. Не допускається носіння виробу в сауні та солярії. Берегти від потрапляння прямих сонячних променів. Під час прийому сонячних ванн виріб не використовується.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ:

Термін придатності виробу становить 3 роки з дати виробництва. Не рекомендується використовувати виріб після терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Гідроколоїдний  мінеральний пластир серії HMP SCHALI® виробляється за ліцензією No. 286-S

 


Внимание
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата HMP SCHALI® D-3 "Панкреатит", Упаковка вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар HMP SCHALI® D-3 "Панкреатит", Упаковка, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для HMP SCHALI® D-3 "Панкреатит", Упаковка, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию HMP SCHALI® D-3 "Панкреатит", Упаковка, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на HMP SCHALI® D-3 "Панкреатит", Упаковка указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара HMP SCHALI® D-3 "Панкреатит", Упаковка указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «HMP SCHALI® D-3 "Панкреатит", Упаковка Аптека 0303» или «Аптека 0303 HMP SCHALI® D-3 "Панкреатит", Упаковка купить».