Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по
телефону
:

Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-80
(097) 381-54-45
(095) 809-13-22
(063) 508-06-11
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
 
Уважаемые покупатели!

HMP SCHALI® О-3 "Протирвотна терапія", Шоу бокс №80

HMP SCHALI® О-3 "Протирвотна терапія", Шоу бокс №80

HMP SCHALI® О-3
Код товара: 2010155
Производитель: «SCHALI® Group AG (Китай)»
Наличие: Есть
Цена:  2310,00
Цена и наличие товара действительны на 12.08.2020
Кол-во:    x 2310,00  =  2310,00 грн
Назад Купить

Инструкция

HMP SCHALI® О-3 "Протирвотна терапія", Шоу бокс №80

Інструкція

по застосуванню виробу нормалізації серотонінового балансу організму
Стерильний гидроколоїдний мінеральний пластир (HMP) SCHALI®- Протиблювотна терапія

СКЛАД:

HMP SCHALI®- Протиблювотна терапія - гідроколоїдний мінеральний пластир на основі активної композиції SCHALI® (двоокис титану (TiO2) SCHALI®-T / 10-S).
Двоокис титану, альгінат кальцію, діоктіладіпінат, еластомір, карбоксиметилцелюлоза натрію, 100% гідрогенізований полімер, поліуретанова плівка.

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Гідроколоїдний  мінеральний пластир серії HMP SCHALI® забезпечує досягнення збалансованого рівня серотоніну в організмі людини.

Синергетичний ефект взаємодії гідроколоїдного  мінерального пластиру серії HMPSCHALI® сприяє нормалізації функціонування серотонінових рецепторів в організмі людини. У момент зіткнення виробу зі шкірою виникає теплова реакція, в результаті якої на поверхні насичених енергетичними реактогеними центрами кристалів особливого класу оксидів (TiO2), які є напівпровідниками, виробляються активні молекули кисню [O2(a1Δg)]. Прояв активності кисню сприяє виникненню енергії і, відповідно, перенесенню цієї енергії на певні ділянки тіла. В результаті цього запускається і підтримується каскад біорезонансних хвильових процесів. Це сприяє нормалізації функціонування серотонінових рецепторів, регулювання інгібування зворотного захоплення серотоніну шляхом вибіркового блокування всмоктування серотоніну мембраною пресинаптичної клітини. Внаслідок усунення дисбалансу нейромедіатора в синаптичній щілині посилюється нейротрансмісія в серотонінергічних синапсах.

Основними джерелами збудження блювотного центру при проведенні хіміотерапії можуть бути:

• хеморецепторна пускова (тригерна) зона в області дна IV шлуночка, яка стимулюється наявними в крові активними речовинами, зокрема серотоніном

• Шлунково-кишковий тракт через збудження блукаючого нерву (далі n. Vagus) і симпатичних нервів

• Центри кори головного мозку, що передають психогенні стимули (найважливіша причина виникнення передчасної блювоти).

 

Метаболіти протипухлинних препаратів при потраплянні в організм та, відповідно, в шлунково-кишковий тракт з жовчю дратують ентерохромафінні клітини слизової оболонки кишечника. Це призводить до вивільнення серотоніну і збудження рецепторів серотонінових закінчень n. vagus. Медичний виріб нормалізує серотоніновий баланс в організмі, таким счином надає протиблювотний ефект.

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:

Метою лікування нудоти і блювоти, індукованої хіміотерапією або променевою терапією, є:

• Попередження розвитку і купірування гострої нудоти і блювоти

• Попередження розвитку і купірування відтермвнованої нудоти і блювоти

• Попередження формування рефлекторної попередньої блювоти

• Попередження і припинення блювоти різного походження, в тому числі під час променевої терапії та хіміотерапії злоякісних новоутворень

• При оперативних втручаннях

• Захворювання шлунково-кишкового тракту, морська і повітряна хвороби

• Головні болі судинної і неврологічної природи, в т.ч. мігренозного характеру

• Порушення мозкового кровообігу

• Клінічні прояви гострого емоційного стресу внаслідок психотравмуючої ситуації

• Після хірургічного втручання для кращого загоєння післяопераційних ран.

ВЗАЄМОДІЯ ІЗ ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ:

Виріб може бути використано в склад HMP SCHALI® О-3 "Протирвотна терапія", Шоу бокс №80і комплексної терапії, сумісно з лікарськими препаратами.

Під час використання виробу корекція дозування призначених лікарських засобів або їх скасування проводиться лікарем.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Виріб слід наклеїти на шию ззаду в область 7-го (найбільш виступаючого) шийного хребця і на акупунктурні точки (див. схему акупунктурних точок), а також на проблемні ділянки больових відчуттів або дискомфорту над внутрішніми органами і носити його безперервно, не знімаючи навіть в нічний час. Виріб стійкий до впливу води і перепаду температур, може використовуватися в середньому 3-7 днів. Поява почуття тепла в області впливу виробу є нормальною реакцією і не вимагає припинення використання. Перший ефект можна відчути - в залежності від індивідуальних особливостей організму людини - через 10-40 хвилин. Курс застосування виробу визначається в кожному випадку індивідуально.

ПОБІЧНА ДІЯ:

Побічних дій не виявлено. Не розвивається залежність і не виникає синдром відміни.

ФОРМА ВИПУСКУ:

Фіксуюча частину виробу склад HMP SCHALI® О-3 "Протирвотна терапія", Шоу бокс №80ається із полімерного екосприятливого прозорого  матеріалу з гіпоалергенним клейовим покриттям та активної мінеральної композиції SCHALI®, що входить в гідроколоїдну  основу. Виріб з двох сторін покритий захисними внутрішніми пелюстками. Виріб стерильний і випускається в індивідуальній контурній упаковці з контролем розкриття.

ПРАВИЛА ЗБЕРІГАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ:

Виріб слід зберігати в непошкодженій контурній упаковці при температурі не вище + 25 ° С, без контакту із пахучими і хімічними речовинами. Не допускається носіння виробу в сауні та солярії. Берегти від потрапляння прямих сонячних променів. Під час прийому сонячних ванн виріб не використовується.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ:

Термін придатності виробу становить 3 роки з дати виробництва. Не рекомендується використовувати виріб після терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Гідроколоїдний  мінеральний пластир серії HMP SCHALI® виробляється за ліцензією No. 286-S


Внимание!
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата HMP SCHALI® О-3 "Протирвотна терапія", Шоу бокс вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар HMP SCHALI® О-3 "Протирвотна терапія", Шоу бокс, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для HMP SCHALI® О-3 "Протирвотна терапія", Шоу бокс, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-80. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию HMP SCHALI® О-3 "Протирвотна терапія", Шоу бокс, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на HMP SCHALI® О-3 "Протирвотна терапія", Шоу бокс указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара HMP SCHALI® О-3 "Протирвотна терапія", Шоу бокс указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «HMP SCHALI® О-3 "Протирвотна терапія", Шоу бокс Аптека 0303» или «Аптека 0303 HMP SCHALI® О-3 "Протирвотна терапія", Шоу бокс купить».