Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-33
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
 
Уважаемые покупатели!
У нас открылся новый центр самовывоза по Киев, ул. Гончара, 8/5 (Шевченковский район).

Жіночі ректальні рідкі супозиторії SCHALI®-FR, 3 m...

Жіночі ректальні рідкі супозиторії SCHALI®-FR, 3 ml, Софт бокс №16

Жіночі ректальні рідкі супозиторії SCHALI®-FR, 3 ml, Софт бокс №16
Код товара: 2010169
Производитель: «SCHALI® Group AG (Польща)»
Наличие: На складе
Цена:  990,00
Цена и наличие товара действительны на 16.08.2019
Кол-во:    x 990,00  =  990,00 грн
Назад Купить
Доставка этого товара осуществляется курьерскими службами со склада. Время поставки и актуальную стоимость товара Вам сообщит оператор.

Инструкция

Жіночі ректальні рідкі супозиторії SCHALI®-FR, 3 m...

Інструкція по застосуванню
профілактичного гігієнічного засобу
Жіночі рідкі ректальні супозиторії серії
SCHALI - F (
R)

Профілактичний продукт жіночої гігієни SCHALI®-F (R) має фотодинамічну, загальнозміцнювальну, загальностимулюючу дію, покращує регенерацію тканин, має протимікробну та противірусну дію, і призначений для догляду за шкірою і слизовою оболонкою, для підтримки призначеного курсу терапії, під час ад'юватної та фотодинамічної терапії, в післяопераційний період та в період реабілітації.

Форма випуску:

Капсули жирові профілактичні, 2г. / Гідрогель профілактичний в індивідуальному одноразовому дозаторі 3 мл.

 

СКЛАД:

Вода очищена, 2-гідроксипропил-бета-циклодекстрин, двоокис титану, гідроксид натрію, гліцерет-18 етілгексонат, гліцерин, пропілен гліколь, акрілат, діазоліденіл сечовина, метилпарабен, пропілпарабен.

 

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Супозиторії на основі натуральних рослинних масел, мінералів і фітоекстрактів (м'який гідрогель в основі супозиторіїв), при поступовому розчинені в прямій кишці, всмоктуються в слизову оболонку нижніх відділів прямої кишки, надають регенеруючу дію, а також зміцнюють стінки судин і покращують кровотік в капілярах. Біокомпонент мінерального походження в склад Жіночі ректальні рідкі супозиторії SCHALI®-FR, 3 ml, Софт бокс №16і капсули/гідрогелю включає в себе фрагменти кристалічної решітки двоокису титану особливого класу металлоїдів-напівпровідників із ненасиченими зв'язками, що представляє собою елемент з підвищеною каталітичною активністю. Фотоактивні частинки титану серії QD SCHALI® забезпечують вироблення активних молекул кисню (синглетні форми кисню). Механізм дії препарату заснований на принципі енергетичної нейтралізації вільних хімічних зв'язків на поверхневих ділянках токсичних сполук шляхом їх насичення за допомогою комплементарних атомів кисню, що виробляються в результаті каталітичної реакції. Під впливом активного кисню припиняються практично всі екзогенні та ендогенні інтоксикації.

 

Крім того, під впливом активного кисню запускається механізм активації серотонінових рецепторів в організмі. Це сприяє регулюванню інгібування зворотного захоплення серотоніну шляхом вибіркового блокування всмоктування серотоніну мембраною пресинаптичної клітини. Усунення серотонінової недостатності відновлює гомеостаз і перериває танатогенез із подальшим загальним оздоровленням та налагодженням всіх функцій жіночого організму, включно нормалізацію внутрішніх обмінних процесів в клітинах і стану кровоносних судин, стимуляцію імунної системи, нормалізацію сексуальної функції. Регулярне застосування продукту забезпечує психостимулюючий ефект, що виявляється в підвищенні розумової та фізичної працездатності, відчутті бадьорості, припливу сил і енергії.

 

Фармакодинаміка супозиторіїв спрямована на придушення агресивності імунної системи. Супозиторії впливають на продукцію прозапальних цитокінів (ФНП-а, ІЛ-1), мають виражену детоксикуючу, антиоксидантну і мембраностимулюючу дію.

 

Антибактеріальна та антимікробна дія двоокису титану ґрунтується на його здатності дезактивувати ненасичені хімічні зв'язки пептидів, глікозидів тощо, забезпечуючи видалення шкідливих токсичних з'єднань, що надходять іззовні - екзогенних, або зсередини - ендогенних. Це, в свою чергу, спричиняє виражений ефект усунення симптомів різних патологій запального характеру. Під впливом титану відновлюється енергообмін в клітинах, цілеспрямовано стимулюються обмінні процеси, мікроциркуляція, відбувається насичення тканин киснем, що дозволяє швидко і ефективно зняти біль, набряклість, збільшити адаптаційні можливості організму.

 

Регулярне застосування супозиторіїв сприяє виведенню із організму токсинів, солей важких металів, пригнічує перекисне окислення ліпідів, надає системну протизапальну дію. Продукт також покращує кровотік в слизовій оболонці шлунку, прискорює регенерацію епітеліальних клітин, надає антиxелікобактерну дію.

 

Продукт застосовується як в гігієнічних цілях із профілактичною дією, так і в якості монотерапії під час проведення імунореабілітаційних заходів, зокрема, при неповному одужанні після перенесеного захворювання, а також під час комплексної та фотодинамічної терапії широкого спектру аутоімунних системних і дерматологічних захворювань одночасно із антибіотиками та противірусними засобами.

 

Препарат має гіпоалергенні властивості.

 

Показання до застосування:

Захворювання шлунково-кишкового тракту

Захворювання сечовидільної системи

Серцево-судинні захворювання

Ендокринні захворювання

Системні аутоімунні і дерматологічні захворювання

Неврологічні захворювання

Захворювання органів дихання

Ортопедичні захворювання

 

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Застосовувати ректально.

Чистими руками дістати з упаковки індивідуальний одноразовий контейнер із продуктом, акуратно ввести його в задній прохід, лежачи на боці, і видавити вміст контейнера. Вводити по 1 супозиторію 2 рази / добу протягом 30 днів. При необхідності можливе продовження курсу до 90 днів.

 

ПОБІЧНІ ДІЇ:

Побічних дій не виявлено.
Не розвивається залежність і не виникає синдром відміни.

Протипоказання:

Не застосовувати під час вагітності.
В інших випадках протипоказань не виявлено.

 

ПРАВИЛА ЗБЕРІГАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ:

Продукт слід зберігати в непошкодженій упаковці в сухому темному місці при температурі не вище 25 °С.

 

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ:

Термін придатності становить 3 роки з дати виробництва.
Не рекомендується використовувати продукт після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

 

Комплексні засоби серії SCHALI Care виробляються за ліцензією No. 286-S


Внимание
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Жіночі ректальні рідкі супозиторії SCHALI®-FR, 3 ml, Софт бокс вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Жіночі ректальні рідкі супозиторії SCHALI®-FR, 3 ml, Софт бокс, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Жіночі ректальні рідкі супозиторії SCHALI®-FR, 3 ml, Софт бокс, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Жіночі ректальні рідкі супозиторії SCHALI®-FR, 3 ml, Софт бокс, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Жіночі ректальні рідкі супозиторії SCHALI®-FR, 3 ml, Софт бокс указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Жіночі ректальні рідкі супозиторії SCHALI®-FR, 3 ml, Софт бокс указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Жіночі ректальні рідкі супозиторії SCHALI®-FR, 3 ml, Софт бокс Аптека 0303» или «Аптека 0303 Жіночі ректальні рідкі супозиторії SCHALI®-FR, 3 ml, Софт бокс купить».