Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-33
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
Главная | Как заказать? | Оплата, доставка, скидки | Центры самовывоза | Отзывы | Форум | О нас
 
Увага! Акція!

При покупці двох і більше АКЦІЙНИХ препаратів одним чеком кожен покупець отримає 3% знижки на акційні препарати: фертоловіти, мезикс, нотти, пентавен, променсіл, простакеа, ротен, уроксін, муважель, лактокеа, міоксін, ніцемед, ренімакс, еменція чері, калько рель.

Рантак амп. 50 мг. 2 мл. №10

Рантак амп. 50 мг. 2 мл. №10

Рантак амп. 50 мг. 2 мл. №10
Код товара: 22580
Производитель: «ЮНИК.ИНДИЯ»
Наличие: Нет в аптеке
Цена:  78,00
Цена и наличие товара действительны на 19.12.2016
Кол-во:    x 78,00  =  78,00 грн
Назад Купить
На данный момент этого товара нет в наличии, поэтому его цена на момент продажи может отличаться от указанной выше.

За подробной информацией обращайтесь к оператору по телефону: (044) 384-20-33

Инструкция

Рантак амп. 50 мг. 2 мл. №10
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

 РАНТАК®

(RANTAC®)

 

 

 

Загальна характеристика:

міжнародна та хімічна назви: ранітидин (ranitidine); N-[(2[[[5-диметиламіно)метил]фурфурил]-тіо]етил]-N’-метил-2-нітро-1,1-етилендіамін;

основні фізико-хімічні властивості: прозорий розчин, від безбарвного до жовтого кольору;

склад Рантак амп. 50 мг. 2 мл. №10: 1 мл розчину містить ранітидину гідрохлориду в кількості еквівалентній 25 мг ранітидину;

допоміжні речовини: калію фосфат одноосновний, натрію фосфат двоосновний, фенол, вода для ін’єкцій.

 

Форма випуску. Розчин для ін’єкцій.

 

Фармакотерапевтична група. Засоби для лікування пептичної виразки і гастроезофагеальної рефлюксної хвороби. Антагоністи Н2-рецепторів.

Код АТС А02ВА02.

 

Фармакологічні властивості. Активний компонент препарату - ранітидин - ефективний блокатор гістамінових Н2-рецепторів.

Фармакодинаміка. Механізм дії ранітидину полягає в конкурентному оборотному інгібуванні дії гістаміну на Н2-рецептори мембран парієтальних клітин слизової оболонки шлунка. Ранітидин знижує базальну і стимульовану секрецію соляної кислоти, зменшує об’єм шлункового соку, спричинений подразненням барорецепторів (розтягнення шлунка), харчовим навантаженням, дією гормонів і біогенних стимуляторів (гастрин, гістамін, пентагастрин, кофеїн). Препарат знижує активність пепсину і посилює захисні механізми слизової оболонки шлунка. Він сприяє загоюванню пошкоджень слизової оболонки, спричинених дією соляної кислоти, шляхом зменшення шлункової секреції і збільшення утворення шлункового слизу. Під дією ранітидину у слизу збільшується вміст глікопротеїнів, відбувається стимуляція секреції гідрокарбонат іонів слизової оболонки шлунка та ендогенного синтезу в ній простагландинів, стимулюються процеси регенерації.

Фармакокінетика. Максимальна концентрація препарату в плазмі крові при внутрішньом’язовому введенні 50 мг (2 мл) досягається через 15-30 хвилин і становить 565 нм/мл.

Ранітидин частково метаболізується в печінці. Період напіввиведення становить 2-3 години. При внутрішньовенному введенні 93% дози виводиться із сечею, а лишок – з калом. Майже 70% ранітидину виводиться у незміненому вигляді.

Рантак® проникає крізь плаценту, виділяється з грудним молоком.

 

Показання для застосування.

Лікування у дорослих загострень пептичної виразки шлунка і дванадцятипалої кишки (в разі відсутності Helicobacter pilori), у тому числі і виразок, пов’язаних із прийманням нестероїдних протизапальних засобів;

профілактика кровотеч із виразок шлунково-кишкового тракту (ШКТ);

гастроезофагеальна рефлюксна хвороба (ГЕРХ);

синдром Золлінгера-Еллісона;

профілактика аспірації шлункового соку у хворих у період премедикації перед оперативними втручаннями;

невиразкова диспепсія.

 

Спосіб застосування та дози Рантак амп. 50 мг. 2 мл. №10.

Внутрішньом’язові ін’єкції: дорослим − по 50 мг (2 мл) кожні 6-8 годин.

Внутрішньовенні ін’єкції: дорослим − по 50 мг (2 мл) кожні 6-8 годин. Вміст ампули (50 мг) розводять 0,9% розчином хлориду натрію або 5% розчином декстрози для ін’єкцій до отримання загального об’єму 20 мл і вводять протягом 5 хв. В разі необхідності роблять повторні ін’єкції кожні 6-8 годин.

Внутрішньовенні інфузії: краплинно, протягом 2 годин вводять зі швидкістю 25 мг/год. В разі необхідності введення повторюють через 6-8 годин.

Для профілактики кровотеч з верхніх ділянок ШКТ у тяжкохворих пацієнтів з виразковою хворобою шлунка і дванадцятипалої кишки перевагу слід віддавати внутрішньовенному повільному введенню Рантаку® дорослим в початковій дозі 50 мг з наступим внутрішньовенним вливанням зі швидкістю 0,125–0,25 мг/кг за годину. Препарат застосовують парентерально доти, доки ін’єкції можна буде замінити пероральним прийомом препарату.

Дорослим пацієнтам з ризиком розвитку кислотної аспірації Рантак® вводять у дозі 50 мг внутрішньом’язово або внутрішньовенно, повільно, за 45-60 хвилин до загальної анестезії.

 

Побічна дія. Рантак® звичайно добре переноситься хворими. Проте можливі зазначені нижче побічні явища.

З боку шлунково-кишкового тракту: сухість у роті, нудота, запор, діарея, минущі та оборотні порушення функції печінки. Описані поодинокі випадки гострого панкреатиту, оборотного гепатиту (з жовтухою або без неї).

З боку центральної нервової системи: головний біль, запаморочення, підвищена втомлюваність, сонливість. У поодиноких випадках – оборотна сплутаність свідомості, шум у вухах, дратівливість. У пацієнтів літнього віку описані окремі випадки нечіткого зорового сприйняття, пов’язаного з порушенням акомодації.

З боку кровотворної системи: у поодиноких випадках – оборотна тромбоцитопенія, лейкопенія, агранулоцитоз, панцитопенія, інколи з гіпоплазією або аплазією кісткового мозку.

З боку серцево-судинної системи: поодинокі випадки виникнення брадикардії, атріо-вентрикулярної блокади, асистолії.

Алергічні та імунопатологічні реакції: зрідка – кропив’янка, ангіоневротичний набряк, бронхоспазм, анафілактичний шок, артеріальна гіпотензія.

З боку ендокринної системи: дуже рідко – набухання або відчуття дискомфорту в грудних залозах у чоловіків, гіперпролактинемія, гінекомастія, зниження лібідо, імпотенція.

Іншіі реакції: зрідка – артралгія і міалгія.

 

Протипоказання.

Підвищена чутливість до ранітидину;

 

злоякісні хвороби шлунка;

вагітність і лактація.

 

Передозування. Передозування препарату не призводить до тяжких наслідків. У разі необхідності проводять адекватну симптоматичну і підтримуючу терапію. Препарат може бути видалений з крові шляхом гемодіалізу.

 

Особливості застосування. Лікування антагоністами Н2-рецепторів може маскувати клініку раку шлунка, тому у хворих на виразку шлунка та/або дванадцятипалої кишки, а також у пацієнтів середнього віку при зміні або появі нових симптомів диспепсії перед початком лікування Рантаком® необхідно виключити можливість малігнізації процесу.

Швидке введення препарату в деяких випадках може спричинити брадикардію у пацієнтів, схильних до порушення серцевого ритму.

Слід уникати призначення Рантаку® хворим з гострою порфірією в анамнезі.

З обережністю призначати хворим з порушенням функції нирок. Рекомендується зменшення доз, що призначаються.

Досвід використання Рантаку®, розчин для ін’єкцій, у дітей відсутній.

Вагітність і лактація. Застосування препарату в період вагітності можливо тільки за життєвими показаннями; жінкам, які годують груддю, – за суворими показаннями, з одночасним припиненням годування груддю.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Рантак® не пригнічує активності ферментної системи печінки, пов’язаної із цитохромом Р450, тому він не посилює дію препаратів, що метаболізуються у печінці за участі цієї ферментної системи, таких як діазепам, фенітоїн, пропранолол, лігнокаїн, теофілін, варфарин.

При одночасному застосуванні Рантаку® з метапрололом, концентрація останнього в сироватці крові збільшується на 80% - 50% і збільшується період його напіввиведення.

Рантак® зменшує всмоктування інтраконазолу і кетоконазолу.

Паління знижує ефективність ранітидину.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 30°С, в захищеному від світла, недоступному для дітей місці. Не заморожувати!

Термін придатності – 3 роки.

 

 


Внимание
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Рантак вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Рантак, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Рантак, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Рантак, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Рантак указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Рантак указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Рантак Аптека 0303» или «Аптека 0303 Рантак купить».