Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-33
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
Главная | Как заказать? | Оплата, доставка, скидки | Центры самовывоза | Отзывы | Форум | О нас
 
Увага! Акція!

При покупці двох і більше АКЦІЙНИХ препаратів одним чеком кожен покупець отримає 3% знижки на акційні препарати: фертоловіти, мезикс, нотти, пентавен, променсіл, простакеа, ротен, уроксін, муважель, лактокеа, міоксін, ніцемед, ренімакс, еменція чері, калько рель.

Отизол капли ушные 15 мл.

Отизол капли ушные 15 мл.

Отизол капли ушные 15 мл.
Код товара: 35884
Производитель: «Bayer»
Наличие: Нет в аптеке
Цена:  46,00
Цена и наличие товара действительны на 07.06.2013
Кол-во:    x 46,00  =  46,00 грн
Назад Купить
На данный момент этого товара нет в наличии, поэтому его цена на момент продажи может отличаться от указанной выше.

За подробной информацией обращайтесь к оператору по телефону: (044) 384-20-33
Внимание
Препарат Отизол капли ушные является рецептурным, перед применением обязательно проконсультируйтесь у врача.

Самолечение вредно для здоровья.

За подробной информацией обращайтесь к оператору по телефону: (044) 384-20-33

Инструкция

Отизол капли ушные 15 мл.
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ОТИЗОЛ

(OTIZOL)

 

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: прозорий безбарвний в’язкий розчин;

склад Отизол капли ушные 15 мл.: 1 мл містить антипірину 50 мг, бензокаїну 50 мг, фенілефрину гідрохлориду 1,25 мг;

допоміжні речовини: пропіленгліколь, натрію метабісульфіт.

 

Форма випуску. Краплі вушні.

 

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються в отології. Код АТС S02DA.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Комбінований лікарський засіб для місцевого застосування в отології з вираженою знеболюючою, протизапальною та судинозвужуючою дією. Антипірин виявляє виражений протизапальний, бензокаїн – місцевоанестезуючий, фенілефрину гідрохлорид – протинабряковий ефекти. Антипірин виявляє помірну аналгетичну дію. Бензокаїн оборотно стабілізує мембрану нейрону, що знижує її проникність для іонів натрію. Деполяризація мембрани нейрону пригнічується, і у такий спосіб блокується виникнення та проведення нервових імпульсів. Спільне застосування антипірину та бензокаїну скорочує час до початку прояву анестезуючого ефекту, збільшуючи при цьому його вираженість та тривалість, що дає змогу швидко усувати больовий синдром при отиті. Фенілефрину гідрохлорид є синтетичним адреноміметиком. Стимулюючи a-адренорецептори судин, він сприяє вираженій судинозвужувальній дії, що характеризується зменшенням набряку. Сумісне застосування вазоконстриктора фенілефрину зменшує ступінь абсорбції та подовжує тривалість анестезуючої дії бензокаїну.

Фармакокінетика. При місцевому застосуванні компоненти препарату діють локально, не резорбуються і не виявляють системної дії. Тому активні компоненти та їх метаболіти не визначаються сучасними методами досліджень в крові або інших біологічних середовищах організму.

 

Показання для застосування. Гострий середній отит, отит при баротравмі, посттравматичний отит.

 

Спосіб застосування та дози Отизол капли ушные 15 мл.. Немовлятам старше 6 місяців по 1-2 краплі, дітям старшого віку по 2-3 краплі, дорослим по 3-4 краплі 3 рази на добу.

Препарат вводять у зовнішній слуховий прохід по краплях за допомогою піпетки.

Тривалість лікування 3 - 10 днів.

 

Побічна дія. Звичайно добре переноситься. Рідко можуть виникнути симптоми, що обумовлені підвищеною чутливістю до компонентів (відчуття печіння, гіперемія, шкірні висипи).

 

Протипоказання. Перфорація барабанної перетинки, що обумовлена інфекцією або травмою, підвищена чутливість до будь-якого з компонентів лікарського засобу. Дитячий вік до 6 місяців.

 

Передозування. Хоч при місцевому застосуванні препарату звичайно не виникають побічні системні реакції, проте при надлишкових дозах, особливо при тривалому застосуванні, можуть спостерігатися алергічні реакції. Ці симптоми зникають після відміни препарату.

 

Особливості застосування. Застосування в період вагітності можливе лише в тому випадку, коли потенційна користь для матері перевищує допустимий ризик для плоду. В період лактації призначати препарат з обережністю.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При місцевому застосуванні препарату не виявлено взаємодії з одночасно призначеними аналгетиками та протизапальними засобами, антисептиками та антибіотиками для місцевого та системного застосування.

 

Умови та термін зберігання. При температурі 15-30ºC, у сухому темному місці, недоступному для дітей. Термін придатності 2 роки. Після використання щільно закрутити ковпачок і сховати флакон в упаковку для захисту препарату від світла. Пiсля вiдкриття флакона термiн придатності 2 мiсяцi.

 


Внимание
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Отизол капли ушные вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Отизол капли ушные, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Отизол капли ушные, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Отизол капли ушные, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Отизол капли ушные указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Отизол капли ушные указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Отизол капли ушные Аптека 0303» или «Аптека 0303 Отизол капли ушные купить».