Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-33
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
Главная | Как заказать? | Оплата, доставка, скидки | Центры самовывоза | Отзывы | Форум | О нас
 
Уважаемые покупатели!
Перед приходом в аптеку просьба обязательно резервировать товар и уточнить цены на него через сайт или через наших операторов по телефонам, указанных на сайте. Без резервирования аптека не гарантирует наличие товара на момент Вашего посещения аптеки.

Мы ценим Ваше время и бережем Ваши нервы!

Рост-норма гран. 10 г.

Рост-норма гран. 10 г.

Рост-норма гран. 10 г.
Код товара: 7493
Производитель: «НГС»
Наличие: Есть
Цена:  50,00
Цена и наличие товара действительны на 17.07.2018
Кол-во:    x 50,00  =  50,00 грн
Назад Купить

Инструкция

Рост-норма гран. 10 г.
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

РОСТ-НОРМА

(ROST-NORMA)

 

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: гранули, розчинні у воді, білого, сірувато-білого або жовтувато-білого кольору;

склад Рост-норма гран. 10 г.: 10 г гранул містять Кальціуму карбонікуму 30CH 20 мг, Кальціуму карбонікуму 1000CH 20 мг, Кальціуму фосфорикуму 1000CH 20 мг, Кальціуму флюорикуму 500CH 20 мг, Силіцеї 1000CH 20 мг;

допоміжна речовина: крупка цукрова.

 

Форма випуску. Гранули гомеопатичні.

 

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Фармакологічні властивості препарату обумовлені поєднанням дії компонентів, що входять до склад Рост-норма гран. 10 г.у препарату. Регулює мінеральний обмін, сприяє нормалізації росту і репарації кісткової тканини; зміцнює зв’язковий апарат суглобів, прискорює загоєння хірургічних ран, має протиалергічну дію; нормалізує діяльність травного тракту, сприяє нормалізації кишкової флори; має імуномодулюючу та протизапальну дію.

Фармакокінетика. Не вивчалась.

 

Показання для застосування. Терапія і профілактика порушень фосфорно-кальцієвого обміну (рахіту, сколіозу, карієсу), особливо в періоди інтенсивного росту; профілактика системного остеопорозу в осіб з підвищеним ризиком його розвитку; в реабілітаційний період після переломів кісток, операцій на кісткових тканинах, остеомієліті; імунодефіцитні стани у дітей.

 

Спосіб застосування та дози Рост-норма гран. 10 г.. У комплексній терапії порушень фосфорно-кальцієвого обміну: 3 рази на тиждень, курсами від 3 до 6 місяців, залежно від важкості стану.

Після травм, операцій, для лікування остеомієліту – 3 рази на добу, протягом 10 - 14 днів, при переломах кісток – до утворення кісткової мозолі.

Для підготовки до операції – 3 рази на добу, протягом 8 - 10 днів.

Дітям до 1 року – по 3 гранули, дітям інших вікових груп і дорослим – по 5 гранул під язик.

Гранули необхідно приймати під язик за 15 - 30 хв до або через годину після їди.

За необхідності гранули можуть бути заздалегідь розчинені в невеликій кількості води.

 

Побічна дія. Не виявлена.

 

Протипоказання. Відсутні.

 

Передозування. Не призводить до негативних наслідків та не потребує антидотної терапії.

 

Особливості застосування. Препарат не має особливостей застосування.

 

Взаємодія з іншими лікарськими препаратами. При поєднанні з іншими лікарськими засобами інтервал між їх прийомом повинен становити не менше 30 хв.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухому місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 3 роки.

 


Внимание
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Рост-норма гран. 10 г. вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Рост-норма гран. 10 г., чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Рост-норма гран. 10 г., вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Рост-норма гран. 10 г., возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Рост-норма гран. 10 г. указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Рост-норма гран. 10 г. указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Рост-норма гран. 10 г. Аптека 0303» или «Аптека 0303 Рост-норма гран. 10 г. купить».