Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по
телефону
:

Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-80
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
 
Маска захищає інших від Вас, а продукти SCHALI - Вас

Фамотидин табл. 0.02 г. №10

Фамотидин табл. 0.02 г. №10

Фамотидин табл. 0.02 г. №10
Код товара: 963
Производитель: «Здоровье»
Наличие: Есть
Цена:  5,00
Цена и наличие товара действительны на 24.11.2020
Кол-во:    x 5,00  =  5,00 грн
Назад Купить

Инструкция

Фамотидин табл. 0.02 г. №10
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ФАМОТИДИН

(FAMOTIDINE)

 

Загальна характеристика:

міжнародна та хімічна назви: famotidinе;

3-[[[2-[(діамінометилен)аміно]тіазол-4-іл]метил]сульфаніл]-N-сульфамоілпропанімідамід;

основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого або білого з кремуватим відтінком кольору, з плоскою поверхнею, з фаскою.

склад Фамотидин табл. 0.02 г. №10: 1 таблетка містить фамотидину в перерахунку на 100 % речовину 0,02 г;

допоміжні речовини: гранулак-70, крохмаль картопляний,  полівінілпіролідон низькомолекулярний медичний, кальцію стеарат або магнію стеарат, аеросил.

 

Форма випуску. Таблетки.

 

Фармакотерапевтична група. Засоби для лікування пептичної виразки. Антагоністи Н2-рецепторів. Код АТС А02В А03.

 

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Фамотидин належить до III покоління блокаторів гістамінових Н2-рецепторів. За структурою та фармакологічною дією подібний до циметидину та ранітидину, але сильніше пригнічує секрецію соляної кислоти і має меншу кількість побічних дій. Пригнічує базальну та стимульовану секрецію соляної кислоти; заглушує активність пепсину, підвищуючи тим самим рН шлункового соку. Поряд з цим, препарат збільшує кровотік у слизовій оболонці, збільшує продукцію гідрокарбонату, активує синтез простагландинів, сприяє прискоренню репаративних процесів у ділянці ерозивно-деструктивних осередків.

Фармакокінетика. Із травного тракту абсорбується не повністю, біодоступність становить 40 - 45 %, підвищується під впливом їжі. Зв¢язування з білками плазми - 15 - 20 %. Максимальна концентрація досягається через 1 - 3 години. Метаболізується в печінці (30 - 35 %) з утворенням S-оксиду.

Після прийому внутрішньо дія починається через 1 годину, досягає максимуму протягом 3 годин та триває 10 - 12 годин. Тривалість дії при одноразовому прийомі - від 12 до 24 годин.

Виводиться нирками шляхом клубочкової та канальцевої секреції. В сечі у незміненому вигляді виявляється 25 - 30 % дози, що була прийнята внутрішньо. Період напіввиведення становить 2,5 - 3 години. У пацієнтів з тяжкою нирковою недостатністю він збільшується до 20 годин.

 

Показання для застосування. Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки (лікування та профілактика загострень), симптоматичні виразки, ерозивний езофагіт, рефлюкс-езофагіт, синдром Золлінгера-Еллісона, профілактика ерозивно-виразкових уражень шлунково-кишкового тракту на фоні прийому нестероїдних протизапальних засобів та глюкокортикоїдів, для запобігання аспірації шлункового вмісту при проведенні загального знеболювання.

 

Спосіб застосування та дози Фамотидин табл. 0.02 г. №10. Застосовується внутрішньо.

Дітям призначати Фамотидин не рекомендується.

Для дорослих:

- при загостренні виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки, не асоційованих з хелікобактерною інфекцією призначають по 40 мг на ніч або по 20 мг 2 рази на добу (вранці та увечері), тривалість курсу - 4 - 8 тижнів;

- при гастритах, гастродуоденальних виразках, асоційованих з Helicobacter pylori, призначають по 40 мг на ніч або по 20 мг 2 рази на добу (вранці та увечері) у поєднанні з антибіотиками, метронідазолом, препаратами вісмуту;

- з метою профілактики загострень - 20 мг 1 раз на добу на ніч протягом 6 місяців;

- при рефлюкс-езофагіті - 20 - 40 мг 1 - 2 рази на добу протягом 6 - 12 тижнів;

- при синдромі Золлінгера-Еллісона початкова доза- 20 мг кожні 6 годин, потім - 40 мг кожні 6 годин (за необхідністю дозу препарату збільшують залежно від секреції соляної кислоти та від клінічного стану хворого);

- для профілактики аспірації шлункового вмісту Фамотидин призначають у дозі 40 мг напередодні операції та/або вранці на день операції, але не менше, ніж за 2 години до операції.

Хворим з кліренсом креатиніну менше 30 мл/хв. або з концентрацією креатиніну в сироватці крові більше 3 мг/100 мл добову дозу зменшують до 20 мг.

 

Побічна дія. Препарат взагалі добре переноситься. Однак можливі:

- з боку травної системи: сухість у роті, відсутність апетиту, розлад смакових відчуттів, нудота, блювання, здуття живота, діарея або запор; в окремих випадках - розвиток холестатичної жовтяниці, підвищення рівня трансаміназ у сироватці крові;

- з боку ЦНС: головний біль, підвищена стомлюваність, шум у вухах;

- з боку кістково-мязової системи: мязовий біль, біль у суглобах;

- алергічні реакції: свербіж, набряк, гарячка, бронхоспазм.

 

Протипоказання. Гіперчутливість, вагітність, годування груддю (припиняють на час лікування).

 

Передозування. Зустрічається дуже рідко, проявляється посиленням вираженості побічних дій.

Лікування: рекомендується промивання шлунка, симптоматична або підтримуюча терапія.

 

Особливості застосування. Не рекомендується призначати Фамотидин дітям через відсутність досвіду застосування його у цієї категорії хворих.

Слід дотримуватися інтервалу між прийомом антацидів та Фамотидину не менше 1 - 2 годин.

З обережністю слід призначати хворим з порушенням функції печінки та нирок (необхідна корекція дози).

Перед початком лікування при виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки необхідно виключити у пацієнта наявність злоякісної пухлини (дослідження біоптату з

ділянки виразки).

Відміну препарату слід проводити поступово.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Препарат зменшує абсорбцію кетоконазолу. При одночасному застосуванні Фамотидину з антацидами, що вміщують алюмінія гідроксид та магнію гідроксид, можливе зменшення всмоктування Фамотидину та зниження його біодоступності. При одночасному застосуванні з пробенецидом можливі значні зміни фармакокінетичних параметрів Фамотидину (збільшення його максимальної концентрації в плазмі крові, зменшення ниркового кліренсу). Це обумовлено тим, що пробенецид пригнічує ниркову канальцеву секрецію Фамотидину.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому захищеному від світла місці.

Термін зберігання - 2 роки.

Зберігати в недоступному для дітей місці.


Внимание!
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Фамотидин вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Фамотидин, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Фамотидин, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-80. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Фамотидин, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Фамотидин указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Фамотидин указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Фамотидин Аптека 0303» или «Аптека 0303 Фамотидин купить».