Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по
телефону
:

Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
 
Шановні покупці!
На час карантинних обмежень, доставка кур'єром по Києву буде здійснюватися в звичайному режимі.

Витамин Е капс. 100 мг. №30

Витамин Е капс. 100 мг. №30

Витамин Е капс. 100 мг. №30
Код товара: 341
Производитель: «Zentiva»
Наличие: Есть
Цена:  66,00
Цена и наличие товара действительны на 26.07.2021
Кол-во:    x 66,00  =  66,00 грн
Назад Купить

Инструкция

Витамин Е капс. 100 мг. №30
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ВІТАМІН Е–ЗЕНТІВА

(VITAMIN E–ZENTIVA®)

ВІТАМІН Е 200–ЗЕНТІВА

(VITAMIN E 200–ZENTIVA®)

ВІТАМІН Е 400–ЗЕНТІВА

(VITAMIN E 400–ZENTIVA®)

 

Загальна характеристика:

міжнародна та хімічна назви: токоферол; D-L-6-ацетокси-2,5,7,8-тетраметил-(4,8,12-триметил-тридецил)-6-хроманіл-ацетат;

основні фізико-хімічні властивості: Вітамін Е-Словакофарма, Вітамін Е 200-Словакофарма, Вітамін Е 400-Словакофарма: червоні овальні капсули, що заповнені прозорою світло-жовтою олією;

склад Витамин Е капс. 100 мг. №30: 1 капсула містить 100 мг, 200 мг або 400 мг токоферолу ацетату;

допоміжні речовини: олія рослинна, желатин, гліцерин (85 %), метилпарабен, барвник Понсо 4R (E 124).

 

Форма випуску. Капсули.

 

Фармакотерапевтична група. Прості препарати вітамінів. Код АТС A11HA03.

 

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Біологічно найактивніший з токоферолів, стабільний у формі ацетату. В організмі підвищує захисні властивості клітинних мембран.

Фармакокінетика. Токоферол потрапляє в кров головним чином з лімфою, максимальна концентрація у сироватці досягається через 4 - 8 годин після вживання всередину і за добу знову повертається до попереднього рівня. Токоферол виділяється жовчю. Оскільки концентрація a-токоферолу в жовчі стабільна на відміну від концентрації в сироватці, різкі коливання концентрації вітаміну Е в плазмі не відображаються безпосередньо в жовчі.

 

Показання для застосування. Препарат призначають для профілактики порушень ембріонального розвитку, як допоміжну гормональну терапію при порушеннях менструального циклу.

Препарат застосовують як допоміжний засіб у терапії захворювань дихальних шляхів та травного тракту, м’язової системи, суглобового апарату, неврологічних захворювань, порушеннях функції залоз внутрішньої секреції, при неповноцінному харчуванні, захворюваннях ясен, печінки, при недокрів’ї, захворюваннях шкіри та в допоміжній терапії – при перцепційних порушеннях слуху.

Препарат рекомендується приймати для профілактики хронічних захворювань (наприклад при порушеннях імунітету).

Препарат застосовують у період вагітності та годування груддю.

 

Спосіб застосування та дози Витамин Е капс. 100 мг. №30. Дози підбирають індивідуально, залежно від характеру захворювання. Якщо лікар не призначить інакше, дозування для дорослих:

- безплідність, спонтанний аборт: по 200 - 300 мг щоденно; при порушенні менструального циклу (у поєднанні з гормональною терапією) по 300 - 400 мг через день, повторюючи 5 разів, починаючи з 17 дня циклу; при клімактеричних вегетативних порушеннях по 100 мг 3 рази на добу;

- при порушеннях менструального циклу в ювенільному віці перед початком гормональної терапії по 100 мг 1 - 2 рази на добу впродовж 2 - 3 місяців;

- при ревматоїдних захворюваннях по 100 - 300 мг щоденно впродовж декількох тижнів;

- при неврастенії, перевтомі по 100 мг щоденно впродовж 30 - 60 днів;

- при первинній м’язовій дистрофії до 2000 мг на добу, інших неврологічних показаннях достатньо 300 мг на добу впродовж 30 - 60 днів;

- при серцево-судинних захворюваннях щоденно по 100 мг впродовж 20 - 40 днів;

- при аліментарних анеміях по 300 мг на добу впродовж 10 діб;

- при хронічних гепатитах із загостреннями призначають лікування із щоденною дозою 300 мг протягом декількох місяців;

- при ендокринологічних захворюваннях по 300 - 500 мг щоденно;

- при парадонтопатіях по 200 - 300 мг на добу;

- при induratio penis plastica щоденно по 300 - 400 мг впродовж декількох тижнів, потім по 100 мг кожен день протягом декількох місяців;

- при захворюваннях шкіри по 100 - 200 мг на добу впродовж 20 - 40 днів;

- як компонент антиоксидантної терапії застосовують по 400 мг 1 - 2 рази на добу;

- для профілактики хронічних захворювань (наприклад серцево-судинних захворювань, при порушеннях імунітету) по 100 мг 1 - 2 рази на добу впродовж 1 - 3 тижнів.

Дозування для дітей віком від 12 років – 200 - 400 мг щоденно. Дозування для дітей віком до 12 років підбирає педіатр.

Капсулу ковтають цілою, запиваючи достатньою кількістю нейтральної рідини.

 

Побічна дія. Звичайно препарат переноситься добре, проте при тривалому лікуванні або після прийому великих доз у виняткових випадках можливі розлад травлення, втомлюваність, слабкість, головний біль. Вживання великих доз вітаміну Е може посилити порушення згортання крові, викликане нестачею вітаміну К.

 

Протипоказання. Препарат не можна приймати пацієнтам з підвищеною чутливістю до будь-якого з компонентів препарату. Дитячий вік (до 3 років).

 

Передозування. При пероральному прийомі рекомендованих доз небажані реакції не проявляються. При прийомі високих доз препарату (понад 400 мг на добу впродовж тривалого часу) можливі диспепсія, відчуття втоми, загальна слабкість, головний біль. Також відзначаються креатинурія, підвищення активності креатинкінази, збільшення концентрації холестерину, тригліцеридів, зниження концентрації тироксину та трийодтироніну у сироватці крові, збільшення вмісту естрогенів та андрогенів у сечі.

Специфічного антидоту не існує, лікування – симптоматичне.

 

Особливості застосування. Необхідно дотримуватись обережності при застосуванні вітаміну Е хворими зі склад Витамин Е капс. 100 мг. №30ним кардіосклерозом і при гострому інфаркті міокарда.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Вітамін Е полегшує всмоктування, утилізацію і засвоєння вітаміну А та попереджає розвиток авітамінозу А. У дозі понад 10 мг/кг на добу вітамін Е уповільнює терапевтичну дію заліза при призначенні дітям із залізодефіцитною анемією. У дітей з малою масою тіла при народженні, яким призначають препарати заліза, дефіцит вітаміну Е може викликати гемолітичну анемію.

Вітамін Е або його метаболіти мають протилежну вітаміну К дію. У хворих, які лікувались пероральними антикоагулянтами, тривале призначення вітаміну Е може викликати геморагії.

Існують відомості, що вітамін Е може підвищувати ефективність протисудомних засобів у хворих на епілепсію, у яких виявлено підвищений вміст у крові продуктів перекисного окислення ліпідів.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці при температурі 15 - 25 °С. Термін придатності – 3 роки.

 


Внимание!
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Витамин Е вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Витамин Е, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Витамин Е, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (097) 310-32-12, (095) 803-51-21, (073) 092-77-38. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Витамин Е, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Витамин Е указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Витамин Е указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Витамин Е Аптека 0303» или «Аптека 0303 Витамин Е купить».