Каталог товарів

Боро Плюс

Будь ласка, обов'язково дочекайтеся дзвінка від нашого оператора для підтвердження замовлення після його оформлення.
no_pic

Боро Плюс, зволож. бальзам для губ 10мл

Код товару:
2011845
Виробник:
Athene Laboratories, Індія
Наявність:
Є в наявності
74,00 грн
Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятися від зображеного
no_pic

Боро Плюс, крем антисепт. 25мл

Код товару:
2011846
Виробник:
Емамі Лімітед,Індія
Придатний до:
01.04.2028
Наявність:
Є в наявності
82,00 грн
Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятися від зображеного
no_pic

Боро Плюс, крем антисепт. 25мл без запаху

Код товару:
2011847
Виробник:
Емамі Лімітед,Індія
Придатний до:
31.03.2028
Наявність:
Є в наявності
89,00 грн
Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятися від зображеного
no_pic

Боро Плюс, крем антисепт. 25мл травян. букет

Код товару:
2011848
Виробник:
Емамі Лімітед,Індія
Придатний до:
31.05.2028
Наявність:
Є в наявності
82,00 грн
Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятися від зображеного
no_pic

Боро Плюс, крем антисепт. 50мл регуляр.

Код товару:
2011849
Виробник:
Емамі Лімітед,Індія
Придатний до:
01.02.2028
Наявність:
Є в наявності
140,00 грн
Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятися від зображеного
Інструкція на цей препарат поки відсутня.

Переглянуті товари

Ортомол, Німеччина
Замовити
Ціна 1 738,00 грн

На цій сторінці Ви можете замовити товар Боро Плюс та уточнити його актуальну ціну.

Якщо у вас виникли будь-які питання по товару або пошуку аналогів для Боро Плюс, Ви можете проконсультуватися у нашого оператора-провізора за телефонами (097) 310-32-12, (095) 803-51-21, (073) 092-77-38. Ви можете отримати інформацію щодо наявності та пошуку препарату Боро Плюс за найнижчими цінами, його вартості та термінів доставки у Ваше місто.

Також ми можемо доставити Боро Плюс кур'єром по Києву.

Зверніть увагу, що актуальність ціни на Боро Плюс вказана вище в блоці інформації про товар. Якщо ж товару Боро Плюс «немає в наявності», то його ціна на момент продажу може відрізнятися від зазначеної на нашому сайті.

Цю сторінку Ви можете знайти в пошукових системах за запитом Боро Плюс «Аптека 0303» або «Аптека 0303» Боро Плюс купити.